Creditstar Opinie

Data dodania: 7 sierpnia 2017 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Creditstar Poland to firma prosperująca na rynku od 2006 roku, która należy do spółki Creditstar Group. Na polskim rynku prosperuje od 2013 roku. Działalność specjalizuje się w udzielaniu błyskawicznych pożyczek aż w 8 krajach europejskich – poza Polską to również Estonia, Finlandia, Szwecja i Litwa. Marka szczyci się ponad 160 tys. klientów oraz 500 tys. udzielonych pożyczek.

Dane firmy

Nazwa firmy: Spółka Creditstar Poland Sp. z o.o
Adres firmy: ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa
Numer telefonu: 22 307 51 53
E-mail: info@creditstar.pl
Strona internetowa: www.creditstar.pl
Godziny pracy w dni powszednie: 09:00 – 20:00
Godziny pracy w weekendy: 09:00 – 20:00
NIP: 5213656885
REGON: 146912819
KRS: 479212

CrediStar – pożyczka na 3 miesiące

Firma pożyczkowa CreditStar znana jest głównie z udzielania pożyczek na 30 dni. Jednakże w swojej ofercie posiada również pożyczkę z 3-miesięcznym okresem spłaty. Pobierając pożyczkę na 1000 zł, każda rata miesięczna wyniesie 447 zł, co w ogólnym rozrachunku daje 1341 zł. Oferta ta jest mocno zbliżona do innych pożyczek udzielanych przez równie znane firmy pożyczkowe. 

 • Zaplo – całkowita kwota do spłaty 1216 zł, rata 405 zł
 • Super Credit – całkowita kwota do spłaty 1321 zł, rata 447 zł
 • Super Grosz – całkowita kwota do spłaty 1342 zł, rata 447 zł

Czy CreditStar sprawdza swoich klientów w BIK?

Tak, każdy klient pożyczkodawcy CreditStar będzie sprawdzany w BIK. Więc jeśli masz duże opóźnienia w przypadku innych pożyczek czy kredytów lub posiadasz negatywne wpisy, możesz zapomnieć o pożyczce w tej firmie. Baza BIK to nie jedyne miejsce, w którym zostaniesz sprawdzony. CreditStar sprawdza również bazę BIG, KRD i ERiF. 

Czy można wydłużyć czas spłaty pożyczki?

W CreditStar taka sytuacja jest jak najbardziej możliwa i to nieograniczoną ilość razy. Jednakże trzeba się tu liczyć z dodatkową prowizją. Za każdym razem można przedłużyć spłatę o kolejne 30 dni, a prowizja będzie wynosiła tyle, ile wynoszą odsetki pożyczki. Jeśli więc weźmiesz pożyczkę na 600 zł, a suma do spłaty będzie wynosić 700, to za każdym razem, kiedy będziesz chciał przedłużyć czas spłaty, zapłacisz dodatkowe 100 zł.

Kto może wziąć pożyczkę w CreditStar?

CreditStar wymaga, aby osoby zainteresowane pożyczką posiadały 18 lat, dowód osobisty, stały dochód i numer telefonu. Procedura starania się o dodatkowe pieniądze jest bardzo prosta:

 • wybierz interesującą Cię kwotę i termin spłaty,
 • zarejestruj się na stronie i podaj wszystkie dane, o które poprosi Cię pożyczkodawca, ponieważ według nich jest w stanie ocenić Twoją zdolność kredytową,
 • następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie tożsamości za pomocą przelania 1 grosza lub w tradycyjny sposób,
 • kiedy spełnisz wszystkie formalności, raczej nie będziesz musiał długo czekać na decyzję, ale jeśli CreditStar będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, z pewnością skontaktuje się z Tobą telefonicznie,
 • jeżeli decyzja jest pozytywna, dodatkowe środki wylądują u Ciebie na koncie w ciągu 15 minut.

Czy można odstąpić od umowy z CreditStar?

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na chwilówkę. W zapisach skonstruowanych przez firmę CreditStar napisane jest, że jeśli będziesz chciał odstąpić od umowy, to w ciągu 30 dni całe pieniądze muszą wrócić na konto pożyczkodawcy wraz z odsetkami kapitałowymi w wysokości dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP oraz 3,5 punktów procentowych w skali roku. Jeżeli nastąpi opóźnienie, wówczas musisz liczyć się z naliczonymi odsetkami za zwłokę. Aby odstąpić od umowy, należy wypełnić specjalne oświadczenie. 

Jak zalogować się do panelu klienta CreditStar?

Logowanie w CreditStar jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę, a w prawym górnym rogu, ukaże Ci się kafel do logowania, gdzie trzeba podać swój numer telefonu lub mail oraz hasło. Następnie wystarczy kliknąć ikonkę “Wyślij”. 

W CreditStar założenie konta, nie jest jednoznaczne z chęcią powzięcia pożyczki, tak jak to jest w przypadku innych firm pożyczkowych. 

W jakich bankach CreditStar ma swoje rachunki bankowe?

Plusem tego pożyczkodawcy jest to, że posiada swoje rachunki w naprawdę wielu bankach, więc nie trzeba długo czekać aż środki spłyną na konto. A nawet jeśli masz konto w banku, w którym akurat CreditStar nie ma swojego rachunku, nie musisz się niczym przejmować, ponieważ firma ta korzysta z technologii BlueMedia, która pozwala na automatyczny przelew, niezależnie od tego na jaki rachunek ma trafić. Znaczenia nie ma również godzina czy data przelewu, ponieważ CreditStar rozpatruje wnioski o pożyczkę 24h/7. 

Czym wyróżnia się pożyczkodawca CreditStar?

Oferta pożyczkodawcy CreditStar skierowana jest głównie do osób, które potrzebują niewielkiej kwoty pożyczki na pokrycie szybkiego wydatku. Firma udziela pożyczki właściwie od razu po podjęciu pozytywnej decyzji, posiada przejrzysty regulamin i daje możliwość odroczenia terminu spłaty. 

Do zalety pożyczki w CreditStar można z pewnością zaliczyć:

 • okres spłaty dla stałych klientów trwający nawet 3 miesiące,
 • minimum formalności,
 • krótki wniosek,
 • weryfikacja przez przelew bądź online,
 • przejrzyste warunki,
 • rachunki w największych bankach,
 • szybki przelew na konto,
 • krótki czas oczekiwania na decyzję,
 • rozpatrywanie wniosków 24h/7.

Z wad należy wskazać:

 • nie ma szczegółowych informacji o weryfikacji online,
 • brak pierwszej darmowej pożyczki w ofercie.
Ocena firmy
4.6/5 (głosów: 16)

Komentarze