Ferratum Opinie

Data dodania: 14 lipca 2015 r. / Aktualizacja: 12 stycznia 2023 r.

Uwaga! Oferta firmy Ferratum jest nieaktualna.

Szukałeś kiedyś szybkiej pożyczki? W takim razie nie zdziwi Cię fakt, że ferratum.pl oferuje swoim klientom najlepsze usługi. Czym się zajmujemy? Pożyczanie pieniędzy i kredyty na procent to rzecz, której każdy z nas potrzebował w swoim życiu chociaż raz. Grupa ferratum.pl oferuje swoje usługi w 20 krajach i obsługuje aż półtora miliona zadowolonych osób z całego świata. W dzisiejszych czasach tempo życia jest szybkie. Nie mamy zatem dużo czasu na zbędne formalności. Z ferratum.pl gotówkę otrzymasz w kilka chwil – na dodatek nie musisz wychodzić z domu.

Dane firmy

Nazwa firmy: Ferratum Bank Limited
Adres: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
Telefon: (71)716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Strona www: www.ferratum.pl
VAT: MT 2101-8613

Jedynie czego potrzebujemy to dostęp do Internetu i telefonu. Jest to bardzo wygodne rozwiązane dla naszych klientów. Dlatego tego typu pożyczki, to coraz modniejsza forma pozyskiwania gotówki i zasilania domowego budżetu. Jeśli coś jest dla nas niejasne, możemy być spokojni, ponieważ we wszystkich obsługiwanych krajach jest aż 300 specjalistów, którzy się nami zaopiekują. W razie wątpliwości i wielu pytań dostarczą nam wszystkich istotnych informacji.

Do jakiego zakresu pożyczki mamy dostęp? Istnieje możliwość pozyskania od 400 do 3000 złotych. Spłatę długu możemy rozłożyć na wygodne raty od trzech miesięcy do roku – oczywiście wraz z kwotą i przedłużeniem okresu spłaty, rośnie też procent odsetkowy. Podczas wyboru okresu spłaty i pożyczanej kwoty, cały czas mamy dostęp do podglądu wysokości rat miesięcznych, pełnej kwoty do spłaty oraz opłaty za usługę. Wszystkie informacje zatem, dotyczące opłat, możemy samodzielnie obliczyć jeszcze przed dokonaniem transakcji.

Komu oferowane są pieniądze? Osobom od 21 do 78 roku życia, które nie figurują w krajowym rejestrze dłużników. Jeśli zdecydowaliśmy się na pożyczenie gotówki, to jedyną czynnością jaką musimy wykonać jest wypełnienie prostego wniosku na stronie firmy. Jeśli weryfikacja wypadła pozytywnie, gotówkę otrzymamy błyskawicznie w 10 minut na nasze konto. Nie czekaj i pożycz gotówkę już dziś. Z ferratum.pl pożyczanie stało się komfortowe.

Ocena firmy
4.4/5 (głosów: 7)

Komentarze

Ta oferta jest już nieaktualna