KasaTAK Opinie

Data dodania: 14 lipca 2015 r. / Aktualizacja: 12 stycznia 2023 r.

Uwaga! Oferta firmy KasaTAK jest nieaktualna.

Pieniądze szybko, zdalnie i pewnie? To możliwe! Grupa Ferratum należy do ścisłej czołówki Europejskich firm specjalizujących się w szybkich pożyczkach przez telefon oraz Internet. Minimum formalności i maksimum korzyści płynących z nowoczesności i ogromnego doświadczenia na rynku mikropożyczek oraz profesjonalizm i długoletnia praktyka na rynku czyni z Ferratum eksperta w swojej dziedzinie.

Dane firmy

Nazwa firmy: Ferratum Bank Limited
Adres: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
Telefon: (71)716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Strona www: www.kasatak.pl
VAT: MT 2101-8613

Nasze usługi oferowane są z powodzeniem w dziewiętnastu krajach. Jesteśmy też pionierami mikropożyczek na terenie Europy. Ciągła praca nad polepszaniem oferty oraz zespół ponad dwustu specjalistów to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Pragniemy oferować naszym klientom znacznie więcej niż tylko pieniądze. Posiadając telefon komórkowy i konto bankowe możesz stać się klientem firmy, która troszczy się o każdy najmniejszy aspekt konkretnej i uczciwej współpracy.

Błyskawiczne formalności i komfort użytkowania – to najważniejsze z naszych atrybutów. Ale tutaj nie kończy się lista zalet. Wyróżnia nas prawdziwa pasja i pęd do innowacji. Profesjonalny zespół wciąż buduje i rozwija nowatorską strategię działania, co czyni nasze usługi oraz produkty konkurencyjnymi i wartymi uwagi.
Korzyści płynące z łatwych i szybkich pożyczek KasaTak, to nie tylko wygoda i ekspresowe formalności. Pierwsza pożyczka do tysiąca złotych – a dla stałych klientów, nawet dwa razy więcej. A wszystko co potrzebne do załatwienia formalności, to dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Nie można już prościej. Nie wymagamy poręczeń i unikamy zbędnych procedur.

Wystarczy, że jesteś w wieku między 21-szym a 70-tym rokiem życia i nie jesteś dłużnikiem odnotowanym w Krajowym Rejestrze Długów oraz ewidencji ERIF, aby bez problemu i stresu móc w pełni korzystać z mikropożyczek KasaTak. Wystarczy szybki przelew weryfikacyjny i pożyczka znajdzie się na docelowym koncie nawet w ciągu 10 minut! A wszystko przez Internet lub telefon. Masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania? Skorzystaj z naszej strony internetowej lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta. Infolinia dostępna jest dla każdego klienta całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Ocena firmy
4.7/5 (głosów: 12)

Komentarze

Ta oferta jest już nieaktualna