Kredito24 Opinie

Data dodania: 6 lipca 2014 r. / Aktualizacja: 12 stycznia 2023 r.

Uwaga! Oferta firmy Kredito24 jest nieaktualna.

Chwilówka z Kredito24 to szybki i prosty sposób na uczciwą pożyczkę. Bez względu na to, czy potrzebne są pieniądze na wakacje, remont łazienki, naprawę samochodu, czy prezent dla dziecka Kredito24 oferuje swoim klientom możliwość szybkiego i sprawnego otrzymania pożądanej kwoty. Firma nie pyta o cel zaciągania pożyczki, ważna jest jedynie satysfakcja z usług. Oferują pożyczkę do 10000 złotych z terminem spłaty dopasowanym do indywidualnych możliwości.

Zaciągając pożyczkę klient w prosty sposób może samodzielnie obliczyć kwotę do spłaty przy pomocy suwaków bądź przejrzystej tabelki umieszczonej na stronie internetowej www.kredito24.pl.

Dane firmy

Nazwa firmy: Kredito24 Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa
Telefon: 022 307 13 31
E-mail: info@kredito24.pl
Strona www: www.kredito24.pl
Godziny pracy firmy: 10:00 – 21:00
NIP: 5252534005
REGON: 146209184
KRS: 0000429058

W Kredito 24 opłaty za udzielenie pożyczki są zdecydowanie bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi ofertami dostępnymi na rynku.

Dodatkowo w Kredito 24 odsetki są naliczane w zależności od wysokości pożyczanej kwoty i terminu spłaty, dzięki czemu od samego początku klient wie, ile będzie go to kosztować.

 • Minimalna kwota, jaką można pożyczyć od Kredito24 wynosi 300 złotych.
 • Maksymalna kwota pożyczki od Kredito24 do 2000 złotych.

Dodatkowo swobodnie można ustalić termin spłaty. Warto jednak pamiętać, że maksymalny czas na spłatę to 30 dni od momentu pojawienia się pieniędzy na koncie.

 • Ponadto Kredito24 za darmo pożyczy pieniądze, jeżeli spłaci się pożyczkę w przeciągu 7 dni.
 • W Kredito24 pierwsza pożyczka za darmo jest udzielana już w przeciągu 10 min!
 • W Kredito24 oprocentowanie jest najniższe w porównaniu do innych ofert.

Firma wie, że najważniejszy jest bowiem dobry kontakt z klientem i budowanie wzajemnego zaufania. Kredito24 pożycza pieniędzy osobie, która ukończyła osiemnasty rok życia.

Wymagania w Kredito24 – to naprawdę łatwe!

W Kredito24 zasady od zawsze są jasno sprecyzowane, a umowa nie zawiera żadnych ukrytych informacji. Dzięki automatycznemu programowi decyzje o pożyczce są udzielne błyskawicznie. Kredito24 przelewa pieniądze przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Klienci mogą być również całkowicie spokojni, bowarunki umowy nie zmieniają się. Spłata ma miejsce zawsze w terminie wcześniej wyznaczonym przez klienta. Klient może wnioskować również o przedłużenie terminu spłaty pożyczki uiszczając odpowiednią opłatę na nr konta bankowego. Koszty przedłużenia umowy prezentują się w następujący sposób:

 • 12% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 7 dni,
 • 16% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 15 dni,
 • 32% kwoty pożyczki za przedłużenie na okres 30 dni.

Przede wszystkim firma ceni sobie zadowolenie i komfort klienta, jeżeli zatem ma on problem ze spłatą pożyczki daje mu możliwość rozłożenia kwoty zadłużenia na dogodne raty. Należy złożyć w serwisie internetowym wniosek o raty i ustalić warunki spłaty.

Zaloguj, złóż wniosek i wydawaj pieniądze na dowolny cel

Aby otrzymać od Kredito24 pieniądze potrzebnych jest zaledwie kilku minut. W trosce o wygodę klientów zminimalizowane zostały Kredito24 warunki do niezbędnego minimum. O pieniądze wnioskuje się on-line i potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu lub smartphon, a samo logowanie do kredito24 zajmuje dosłownie chwilkę.

Klient sam wybiera kwotę, jakiej potrzebuje i ustala termin spłaty za pomocą suwaków umieszczonych na stronie internetowej www.kredito24.pl.

Po pierwszej terminowej spłacie będzie miał również możliwość składania wniosku za pomocą Kredito24 przez sms. Wystarczy, że wyśle wiadomość o treści: Kredito24 kwota pożyczki długość pożyczki, a na tej podstawie Kredito24 będzie rozpatrywać wniosek. W przypadku, gdy zostanie on pozytywnie rozpatrzony pieniądze trafią na jego konto w przeciągu 10 minut.

Pożyczka dla każdego

W Kredito24 nie są potrzebne żadne zaświadczenia o zarobkach! Klienci często pytają czy Kredito24 dzwonią do pracodawcy, dla firmy zaś najważniejsze jest zadowolenie klienta, a nie jego kontrolowanie. Jeżeli pożyczka jest spłacana terminowo automatycznie wzrasta zaufanie do tego klienta i tym samym daje się mu szansę na uzyskanie w przyszłości większej sumy. Druga pożyczka zawsze daje większe możliwości klientowi, który terminowo wywiązał się z umowy. Z każdym nowym wnioskiem wzrasta bowiem jego wiarygodność. Docenia się rzetelnych i uczciwych klientów i jest to jedyna dla weryfikacja kredytobiorcy, który ma możliwość samodzielnego zbudowania swojego wizerunku w oczach firmy.

Wniosek w Kredito24 – zobacz jakie to proste!

 • Należy wybrać kwotę i długość pożyczki na suwakach na podanej stronie internetowej
 • Złożyć wniosek o pożyczkę wpisując swoje dane personalne

Można również zwiększyć swoją szansę na pożyczkę rejestrując się za pomocą portalu społecznościowego.
W Kredito24 rejestracja jest bardzo prosta – jest to zaledwie 5 prostych kroków, które zajmą niecałe 2 minuty.

 • Do zalogowania się w serwisie Kredito24 potrzebne są tylko 3 rzeczy:
 1. Dowód osobisty
 2. Telefon komórkowy
 3. Dostęp do bankowości on-line
 • Aby można było zweryfikować, że wnioskodawca jest posiadaczem podanego konta bankowego, na które Kredito24 ma przelać pieniądze najpierw konto firmy należy wpłacić kwotę w wysokości 0,01 zł.

W Kredito24 konto bankowe, na które przelewane są pieniądze musi bowiem należeć do osoby ubiegającej się o pożyczkę.

 • Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku natychmiast przelewane są pieniądze na konto, W Kredito24 zajmuje to zawsze nie dłużej niż 10 minut!

Oczekując na przelew należy mieć jednak na uwadze fakt, iż bank może zarejestrować przelew z opóźnieniem wynikającym z godzin pracy placówki lub problemami technicznymi.

Dzięki statusowi pożyczki klient może na bieżąco kontrolować swoją pożyczkę w serwisie internetowym.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów została stworzona specjalna aplikacja Kredito24, dzięki której można wnioskować o pożyczkę bez względu na miejsce aktualnego pobytu. Wystarczy, że pobierze się aplikację, wypełni wniosek, a w ciągu kilku minut można otrzymać przelew z pożądaną kwotą. Na każdym etapie składania wniosku możliwy jest szybki i prosty kontakt do Kredito24 w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.
Jeżeli klient nie pracuje, ma „umowę śmieciową” a pilnie potrzebuje gotówki – Kredito24 wychodzi mu naprzeciw!

W Kredito24 odmowa jest ostatecznym rozwiązaniem, na które firma decyduje się bardzo rzadko.

Osoby bezrobotne bądź nieposiadające stałego miejsca zatrudnienia praktycznie nie mają żadnych szans na otrzymanie pożyczki z banku. W podobnej sytuacji są również osoby, które pracują na umowę zlecenie lub umowę o dzieło, ponieważ krótki termin ich zatrudnienia sprawia, iż potencjalny kredytobiorca jest dla banku po prostu niewiarygodny. Niepewne źródło dochodu nie może być dla takiej instytucji gwarantem terminowej spłaty pożyczonej kwoty. Naprzeciw potrzebą takich osób wychodzi zatem Kredito24 bezrobotny. Pożyczki udzielane są tu bowiem bez zaświadczeń o zarobkach i zbędnych formalności. Ponadto w Kredito24 przyznawalność pożyczek jest bardzo duża, dlatego też żaden klient nie zostanie pozostawiony bez pomocy.

Czy kredito24 sprawdza BIK i KRD?

Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która zbiera informacje o wszystkich kredytach zaciągniętych przez Polaków zarówno tych, które zostały spłacone terminowo, jak i tych, które zalegają z płatnościami. Nawet krótkoterminowe problemy z płynnością finansową są zapisywane i uniemożliwiają wzięcie kredytu w banku nawet przez 5 lat! Jednakże miesięczne opóźnienie w spłacie raty wcale nie musi oznaczać, że nie oddamy całej kwoty w określonym terminie. Dla BIK jest to jednak wystarczający powód, aby zablokować możliwość wzięcia pożyczki. Dlatego też Kredito24 bez BIK to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się weryfikacji swojej historii kredytowej. Wielu klientów przed wzięciem pożyczki zastanawia się czy Kredito24 sprawdza BIK i za każdym razem są pozytywnie zaskakiwani.

Kredito24 pytania i odpowiedzi

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości możliwy klient może skontaktować się pod numerem telefonu (22) 307 13 31 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-21 lub mailowo pod adresem info@kredito24.pl.

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Godziny pracy:10:00 – 21:0010:00 – 21:0010:00 – 21:0010:00 – 21:0010:00 – 21:00
Czas decyzjiWiekZaś. o dochodachKoszt weryfikacjiLimityTerminy
10 min.od 18nie trzeba0,01 złod 300 do 2 000 złod 7 do 30 dni
Przykładowe koszty pożyczki:300 zł500 zł750 zł1000 zł1200 zł
7 dni21 zł35 zł52 zł70 zł84 zł
14 dni42 zł70 zł105 zł140 zł168 zł
30 dni90 zł150 zł225 zł300 zł360 zł
Ocena firmy
4.3/5 (głosów: 14)

Komentarze

Ta oferta jest już nieaktualna