Motopożyczka Opinie

Data dodania: 14 lipca 2015 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Marzysz o szybkim kupnie nowego samochodu? Bank robi problemy z kredytem? MotoPożyczka to łatwe rozwiązanie Twojego problemu! Rynek pośredniczący w finansowaniu zakupu aut to nasza domena od samego początku jego istnienia. Doświadczenie i kreatywność przy budowaniu naszych produktów stały się fundamentem dla korzystnych ofert proponowanych klientom.

Dane firmy

Nazwa firmy: MBR Finance Spółka Akcyjna
Adres: pl. Solny 16 50-062 Wrocław
Telefon: 71 337 50 58
E-mail: kontakt@motopozyczka.pl
Strona www: www.motopozyczka.pl
NIP: 898-220-42-56
REGON: 022190609
KRS: 0000535456

Nasze produkty oferujemy szczególnie osobom, które poszukują alternatywy dla kredytu bankowego. Problemy z formalnościami lub trudna historia kredytowa? Pomagamy rozwiązać właśnie takie kłopoty. Każdy klient może być pewien, ze zostanie potraktowany indywidualnie. Nagłe sfinansowanie zakupu auta to czasami nie lada wyzwanie. Ale MotoPożyczka może łatwo zamienić motoryzacyjne marzenia w rzeczywistość. Szybkie formalności i błyskawiczna wypłata pożyczonych pieniędzy pozwolą chwycić okazję i spełnić marzenia każdego fana czterech kółek.

Proste czynności dzielą każdego od podpisania umowy – nieważne, czy chodzi o pieniądze na zakup pierwszego samochodu czy pożyczkę pod zastaw starego pojazdu – formalności są jasne i nieskomplikowane. Nawet sto tysięcy złotych może zasilić portfel pożyczkobiorcy. Dogodne raty i terminy spłat pozwolą cieszyć się nowym autem i zapomnieć o nadmiernych obciążeniach.

Wystarczy zostawić swoje dane kontaktowe, a doradca zadzwoni w przeciągu doby, aby porozmawiać o wszystkich szczegółach. W trakcie tej rozmowy bezproblemowo można wybrać najlepszą opcję, dopasować raty do możliwości domowego budżetu, uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące samej pożyczki i finalnie umówić się z doradcą, by spisać wniosek o udzielenie pożyczki.

Duże pieniądze przy minimalnym wysiłku. Elastycznie, dynamicznie i naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie przejmuj się innymi kredytami i trudnościami w bankach! Sprawdzona i uczciwa MotoPożyczka znajdzie rozwiązanie także dla Ciebie. Wejdź na naszą stronę by wypełnić krótki formularz kontaktowy i poczekaj na kontakt. Nie porzucaj marzeń o nowym samochodzie – skorzystaj z pożyczki.

Ocena firmy
4.6/5 (głosów: 12)

Komentarze