Saldo Opinie

Data dodania: 14 lipca 2015 r. / Aktualizacja: 12 stycznia 2023 r.

Uwaga! Oferta firmy Saldo jest nieaktualna.

Błyskawiczne decyzje wymagają szybkich pożyczek. Energiczni ludzie wymagają dynamicznej obsługi. Wygoda, elastyczne zarządzanie i pewność – to właśnie SALDO. SALDO to pewny i sprawdzony partner. Usługi szybkich pożyczek konsumenckich oferujemy już od 2007 roku będąc częścią znanej w Finlandii i Szwecji grupy finansowej. Rzetelność i nowoczesne rozwiązania znane z rynków skandynawskich to najlepsze co można oferować w dziedzinie błyskawicznych pożyczek. Nie musisz wierzyć na słowo – sprawdź sam!

Dane firmy

Nazwa firmy: TACT FINANCE SP. Z O.O
Adres: POSTĘPU 15C • 02-676 WARSZAWA
Telefon: (+48) 22 647 03 96
E-mail: kontakt@saldo.pl
Strona www: www.saldo.pl
NIP: 5213656388
REGON: 146899585
KRS: 0000492438

Łatwo, szybko, zdalnie – wszystkie formalności potrzebne do uruchomienia limitu odnawialnego dopełniane są on-line. Szybka decyzja i weryfikacja konta. A wszystko po to by ekspresowo i elastycznie móc zarządzać swoim finansami. Niespodziewany wydatek? Nic trudnego gdy pod ręką ma się SALDO. Wystarczy założyć konto i już zawsze mieć do dyspozycji alternatywne źródło pieniędzy. Zawsze wiesz ile płacisz – wszystkie opłaty widzisz czarno na białym. Nieważne na jaki cel przeznaczasz pożyczone pieniądze – nigdy nie zaskoczą Cię ukryte koszty.

SALDO wyróżnia się na tle konkurencji dynamiką działania i odpowiedzialnością. Każdy klient korzystający z naszych usług traktowany jest indywidualnie a limity pożyczkowe są realnie dopasowywane do możliwości osobistego budżetu. Aktywnie łączymy dane Biura Informacji Kredytowej oraz rejestrów KRD i ERIF z własnymi analizami.

Bez poręczeń i na jasnych zasadach – tak najprościej można opisać korzyści płynące ze współpracy z SALDO. Łatwy kontakt z konsultantami przez telefon i e-mail to pewność fachowej obsługi w każdej sytuacji. Nie trzeba niczego się domyślać – odpowiemy na każde pytanie. Szybka pożyczka w SALDO to rzetelność płynąca z wieloletniego doświadczenia oraz komfort zbudowany na nowoczesności i zrozumieniu potrzeb klienta. Dynamiczny sposób zarządzania, łatwy dostęp do indywidualnego konta i brak ukrytych opłat to najlepsze co można otrzymać gdy w grę wchodzą pożyczki.

Wszystko robimy szybko i cenimy czas każdego klienta, bo wiemy że czas to pieniądz!

Ocena firmy
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Komentarze

Ta oferta jest już nieaktualna