Szybka Moneta Opinie

Data dodania: 14 lipca 2015 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Czym tak na prawdę są szybkie pożyczki, i do kogo są skierowane? Do nas wszystkich! Każdemu bowiem od czasu do czasu potrzeba szybkiego zastrzyku gotówki.W takim momencie mamy możliwość skorzystania z ofert wielu stron takich jak szybka-moneta.pl. Bez żadnych problemów uzyskamy kwotę, której potrzebujemy. Tego typu pożyczki rozpatrywane są internetowo, dosłownie w kilka lub kilkanaście minut. Zazwyczaj musimy wypełnić jedynie wniosek i formularz uzupełniając go naszymi podstawowymi danymi. Następnie dokładnie przeczytajmy regulamin – jeżeli nic nie budzi naszych wątpliwości, możemy go zaakceptować.

Dane firmy

Nazwa firmy: Vega sp. z o.o.
Adres: ul. Na Załęczu 1, 31-587 Kraków
Telefon: 12 357 43 58
E-mail: biuro@szybka-moneta.pl
Strona www: www.szybka-moneta.pl
Godziny pracy firmy: pn-pt: 9.00 – 17.00 (dni robocze)
NIP: 9452081295
REGON: 120476540
KRS: 0000281138

Kolejnym krokiem we wszystkich tego typu transakcjach, jest jednorazowy przelew o wartości jednego grosza na podany rachunek bankowy. Zabieg ten jest bezpieczny i obowiązkowy, dzięki niemu potwierdzamy naszą decyzję (jest to w 100% bezpieczne). Dodatkowo informujemy daną spółkę o naszym rachunku bankowym. Każda firma prosi o inny tytuł przelewu, dzięki temu unikniemy nieporozumień i przypadkowych operacji. Ostatnim krokiem jest odbiór pożyczanej przez nas gotówki.

W momencie nieprzewidzianego splotu wydarzeń, które uniemożliwiły nam uregulowanie długu, istnieje możliwość przedłużenia spłaty o kolejny miesiąc – oczywiście nie jest to darmowa usługa, ale niestety czasem niezbędna. Spółka działająca pod adresem szybka-moneta.pl oferuje pożyczki od 200 do 2500 złotych, z możliwością spłaty w terminie od 5 do 40 dni. Wybierając wyższą kwotę i dłuższy okres spłaty, odsetki rosną proporcjonalnie. Wszystko to możemy kontrolować na stronie internetowej za pomocą suwaków.

Dzięki tej opcji, dokładnie widzimy ilość pieniędzy, którą będziemy musieli doliczyć do pożyczonej kwoty, oraz ile będziemy musieli oddać pieniędzy przed podjęciem decyzji o transakcji. Pożyczkodawcy w tym wypadku proponują nam pierwszą pożyczkę na maksymalnie 500 złotych (okres spłaty to 15 dni), ponieważ jest ona darmowa i nie naliczany jest wtedy żaden procent. Jednym słowem oddajemy tyle ile pożyczyliśmy.
Przed decyzją przeczytajmy dokładnie regulamin, w końcu chodzi o nasze pieniądze i bezpieczeństwo.

Ocena firmy
4.8/5 (głosów: 16)

Komentarze