Zaplo Opinie

Data dodania: 6 lipca 2014 r. / Aktualizacja: 11 stycznia 2023 r.

Zaplo to jedna z firm pożyczkowych, udzielająca krótkoterminowych kredytów. Działa w 4finance Group, która to firma udziela pożyczek na całym świecie od 2009 roku. Zaplo udziela kredytów do 7000 zł, maksymalnie na 12 miesięcy. Kredyty udzielane na zaplo.pl są udzielane przez internet lub drogą telefoniczną.

Dane firmy

Nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Telefon: 221 333 888
E-mail: kontakt@zaplo.pl
Strona www: www.zaplo.pl
Godziny pracy firmy: 06:00 – 23:00
NIP: 521-366-08-75
REGON: 146952871
KRS: 0000483782

Proces zaciągania kredytu

Proces zaciągania kredytu w Zaplo jest bardzo prosty. Składa się tylko z kilku łatwych kroków:

  1. Po pierwsze klient ustala kwotę pożyczki i czas jej spłaty za pomocą specjalnego kalkulatora na stronie zaplo.pl. Po jej ustaleniu wyświetla się od razu kwota miesięcznej raty kredytu. Następnie po zapoznaniu się z warunkami kredytu, klient musi tylko kliknąć przycisk weź pożyczkę.
  2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy tam podać swoje podstawowe dane (m.in. dane osobowe, PESEL, numer telefonu).
  3. Później następuje potwierdzenie danych z formularza, wraz z potwierdzeniem numeru konta pożyczkobiorcy – następuje to poprzez przelew 1 grosza na konto firmy. W tytule przelewu trzeba wpisać Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Zaplo.pl i dodatkowo numer rejestracyjny. W taki sposób zostają potwierdzone dane wraz z numerem konta.
  4. Ostatnim krokiem jest otrzymanie pieniędzy na konto. Odbywa się to w ciągu 15 minut. Dotyczy to jednak tylko pożyczkobiorców posiadających konto w: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski.

Podpisane umowy

Podpisanie umowy w Zaplo odbywa się za pomocą wysyłki pocztowej. Firma wysyła 2 egzemplarze umowy wraz z zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną. Podpisana przez pożyczkobiorcę umowa, musi już tylko zostać wysłana do Zaplo. Jeden egzemplarz podpisanej umowy zostaje u klienta.

Spłata pożyczki

Spłata kredytu w Zaplo odbywa się za pomocą przelewu bankowego. Według podanego na stronie schematu. Zaplo podaje odpowiednie dane odbiorcy dla poszczególnych banków.

Zalety pożyczki w Zaplo

Pożyczki w Zaplo mają kilka zasadniczych zalet:

  • Krótki czas otrzymania pożyczki – 15 minut
  • Wiarygodny pożyczkodawca – 4finance Group udzieliła pożyczek ponad 3,5 miliona klientom w Europie
  • Możliwość przesunięcia terminu spłaty kredytu
  • Możliwość zaciągnięcia kredytu przez internet lub przez telefon
Ocena firmy
4.6/5 (głosów: 11)

Komentarze