Pieniądze na niespodziewane i nagłe wydatki

0
627
Pieniądze na niespodziewane i nagłe wydatki
Ocena

Niezaplanowane wydatki potrafią być wyjątkowo problematyczne. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie możemy skorzystać z debetu na karcie albo pomocy zamożnej części rodziny. Choroba, konieczność przeprowadzenia zabiegu czy nagłego zakupu – wszystko to są sytuacje, które przytrafić mogą się absolutnie każdemu.

Bez względu na wiek, pochodzenie, zatrudnienie czy płeć – każdy potrzebuje czasami natychmiastowego dostępu do gotówki. Dziś na szczęście na rynku nie brakuje firm, które rozumieją tę potrzebę i oferują każdemu zainteresowanemu szybkie pożyczki.

Szybkie pożyczki w internecie

W dobie kryzysu finansowego w bankach mało kto jest w stanie od ręki otrzymać pożyczkę. Cała reszta społeczeństwa masowo przerzuciła się na nową formę pożyczania pieniędzy – chwilówki online. Oczywiście tego typu pożyczki błyskawiczne rzadko kiedy przekraczają wysokość trzech tysięcy złotych. Nie nada się więc na sfinansowanie samochodu, ale idealnie nadają się na niespodziewane i nagłe wydatki. Nie dziwi więc, że po pieniądze, które w ciągu piętnastu minut można mieć na koncie, sięgają dzisiaj wszyscy – osiemnastolatkowie i emeryci, bezrobotni i pracujący.

A ponieważ w walce o klienta dzisiaj liczy się przede wszystkim czas, najwyżej na liście popularnych pożyczkodawców są te firmy, które zadają najmniej pytań i najszybciej wydają decyzję kredytową:

  • viasms.pl, rozpoczęła swoją obecność na polskim rynku pięć lat temu, kiedy jeszcze niewielu klientów było przekonanych do takich form pożyczek. Można pożyczyć tam maksymalnie do trzech tysięcy złotych, na maksymalnie miesiąc czasu. Użytkownicy nie muszą jednak przejmować się obszerną weryfikacją – wystarczy wiadomość sms lub zalogowanie online, by pieniądze na koncie mieć już w ciągu pół godziny.
  • vivus.pl, zdecydowany lider natychmiastowych pożyczek w Polsce, od złożenia wniosku kredytowego przez użytkownika do podjęcia decyzji oraz wykonania przelewu natychmiastowego mija kilka minut. W idealnych warunkach, mając pozytywną historię kredytową, pieniądze z vivusa można mieć na koncie nawet w ciągu pięciu minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here