Pierwsza pożyczka w Vivus za darmo do 1600zł

0
828
Pierwsza pożyczka w Vivus za darmo do 1600zł
Ocena

Vivus to solidna i działająca od 2012 roku marka, która od początku swojego działania zdołała zachęcić do swoich usług ponad milion klientów! Mocną stroną marki była reklama – od początku swojego istnienia Vivus reklamował się w telewizji oraz oferował darmową pożyczkę. Obecnie Vivus działa w 12 krajach europejskich.

Marka Vivus szybko zareagowała na działania konkurencji. Obecnie marka oferuje pierwszą chwilówkę na kwotę 1600 złotych na okres 30 dni. Nowi klienci mogą być pewni, iż spłacą dokładnie tyle samo, ile zaciągnęli. Vivus znacząco wyciąga rękę w stronę klienta. Dzięki połączeniu strony firmy z Facebookiem możliwe jest rejestracja na stronie poprzez nasze dane zawarte w portalu społecznościowym.

Dzięki temu pożyczkobiorca nie będzie musiał samodzielnie wpisywać danych w formularz – zostaną one skopiowane z konta Facebook. Dodatkowo proces ten znacząco zwiększy wiarygodność osoby wnioskującej o pożyczkę. Ze względu jednak na brak wszystkich danych na portalu społecznościowym wiele danych klient musi uzupełnić samodzielnie.

Skorzystaj z promocji Vivus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here