Pożyczka bez bik z zerowym oprocentowaniem

0
770
Pożyczka bez bik z zerowym oprocentowaniem
Ocena

Na polskim rynku działa coraz więcej firm pożyczkowych. Bardzo często oferują one pożyczki bez BIK. Nie wymagają też najczęściej innych dokumentów, takich jak zaświadczenie o zarobkach. Oferowane przez nie pożyczki są z reguły niewielkie, zwykle od kilkudziesięciu złotych do kilkudziesięciu tysięcy oraz udzielane są na krótki czas.
Coraz częściej oprocentowanie tych pożyczek jest naprawdę niewielkie. Wymusza to duża konkurencja na rynku. Im mniejsze oprocentowanie, tym więcej klientów zdecyduje się o nią wystąpić. Niektóre z firm decydują się też na udzielenie pierwszej pożyczki z zerowym oprocentowanie. Należy do nich m.in. Vivus.

Co z oprocentowaniem?

Rzeczywiście pierwsza pożyczka brana w tej firmie jest nieoprocentowana. Nie ma też żadnych dodatkowych kosztów. Bardzo wiele kredytów bez BIK można załatwić całkowicie przez Internet. Dość trudno pisać o konkretnych warunkach, ponieważ ciągle pojawiają się nowe firmy, które oferuje ciekawe produkty, a już istniejące modyfikują swoją ofertę tak, aby ciągle być atrakcyjnym dla klienta. Ta konkurencja wymusza nie tylko obniżanie oprocentowania, ale nawet proponowanie pożyczek z zerowym oprocentowaniem.

Jakość obsługi

Ważna jest też obsługa klienta. Dobrze i szybko obsłużony klient w razie potrzeby wróci i ponownie skorzysta z usług firmy. Często jeszcze poleci firmę innym osobom, które również skorzystają z jej usług. Zdarza się, że pożyczki są indywidualnie dopasowywane do poszczególnych klientów, szczególnie tych, którym stosunkowo często zdarza się korzystać z takich usług. Natomiast firmy nie zachowujące odpowiednich standardów mogą liczyć na szybki odpływ osób potrzebujących gotówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here