Pożyczka dla osoby z najniższą krajową

0
745
Pożyczka dla osoby z najniższą krajową
Ocena

Coraz więcej osób, które zarabiają najniższą średnią krajową korzysta z różnego rodzaju kredytów i pożyczek. Zmusza ich do tego życie. Trudno z tak niskich zarobków sfinansować coś więcej niż codzienne zakupy spożywcze czy opłacić rachunki. Dlatego gdy pojawi się konieczność zakupu np. komputera, bez którego trudno dziś znaleźć nawet pracę, wiele osób decyduje się na wzięcie pożyczki lub kredytu.

Co z bankami?

Banki, mimo zaostrzeń kredytowych, udzielają takim osobom kredytów. Jednak gdy na utrzymaniu mamy więcej osób, pożyczki w banku już raczej nie dostaniemy. W nagłej potrzebie, gdy np. trzeba kupić nową lodówkę czy pralkę, zaczyna się nerwowe poszukiwanie pieniędzy. W przypadku, kiedy bank nie chce przyznać nam pożyczki, pozostaje nam inna możliwość – wzięcie pożyczki w firmie pożyczkowej. Na rynku działa ich wiele. Za te najbardziej znane i rzetelne uchodzą:
Lendon
Wonga
Vivus
Smartpożyczka
Viasms

Kto może liczyć na kredyt?

W tak zwanych parabankach pożyczkę mogą otrzymać osoby, które zarabiają najniższą średnią krajową. Muszą mieć jednak dobrą historię kredytową. Biorąc chwilówkę, trzeba pamiętać, że termin spłaty wyznaczony jest zwykle już po 30 dniach. Dlatego można zaciągać pożyczkę w takiej wysokości, aby móc ją w terminie spłacić. Pewnym rozwiązaniem jest przedłużenie terminu spłaty, ale to zwiększa znacznie koszt kredytu.

Plusy

Zaletą chwilówek jest brak zbędnych formalności. Wszystkie konieczne do uzyskania pożyczki czynności wykonuje się zwykle przez Internet. Jeśli zostaniemy zweryfikowani pozytywnie i zostanie nam przyznana pożyczka, to pieniądze na koncie pojawiają się już po kilkunastu minutach. Wadą chwilówek jest, niestety, ich spory koszt, który ponosimy, gdy przedłużamy termin spłaty oraz wyższe niż w bankach oprocentowanie pożyczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here