Pożyczka Filarum a konto w bzwbk

0
30
Pożyczka Filarum a konto w bzwbk
Ocena


Chcąc zostać klientem Filarum warto wcześniej wejść i sprawdzić, z jakimi bankami firma współpracuje. Firma udostępnia specjalny formularz z listą banków, na której widnieje również BZ WBK.

  • Działa to w ten sposób, że do weryfikacji potrzebna jest wpłata w wysokości jednego grosza. Jeśli klient posiada konto w Banku Zachodnim -wybiera właśnie takie konto w formularzu, w efekcie czego wpłata przechodzi w sekundę na konto firmy i można zacząć proces weryfikacyjny.
  • Korzystając z innych kont bankowych niż te na liście trzeba będzie czekać do następnego dnia aż pieniądze dotrą na miejsce .

Szybka weryfikacja, szybka pożyczka

Wysyłając z takiego konta pieniądze w dziesięć minut mamy odpowiedzieć czy dostaniemy pożyczkę czy też nie. Jeśli wszystko się zgadza i kwota nas satysfakcjonuje to w kilka minut będzie zaksięgowana na naszym koncie. Chcąc szybko otrzymać pieniądze klient przekona się, że to jest najlepsze rozwiązanie. trudno znaleźć łatwiejszą i szybszą opcję – będąc na zakupach można w kilkanaście minut otrzymać kredyt na podręczniki czy na telewizor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here