Pożyczka Filarum Radom

0
27
Pożyczka Filarum Radom
Ocena

Filarum udziela szybkich pożyczek gotówkowych z krótkim terminem spłaty. Firma, przede wszystkim umożliwia składanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem Internetu. Proces aplikacji jest bardzo prosty i wymaga podania w formularzu swoich podstawowych danych osobowych i teleadresowych oraz potwierdzenia numeru rachunku bankowego.

Jak podjąć współpracę z Filarum?

  • Poza możliwością aplikowania przez Internet, w niektórych miastach, jak Radom, istnieje możliwość złożenia wniosku i otrzymania pożyczki w siedzibie firmy.
  • Wystarczy udać się na miejsce i wypełnić papierowy wniosek, który wprowadzany jest do systemu i decyzja zapada równie szybko.
  • Wówczas, pieniądze można otrzymać też do ręki. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają własnego rachunku bankowego.

Nowością jest także możliwość aplikowania o pożyczkę przez telefon. Coraz więcej osób korzysta z takiej opcji. Warto pamiętać, że internetowe i telefoniczne wnioski o pożyczkę są przez Filarum rozpatrywane w godzinach od 8 do 22. Przelewy realizowane są ekspresowo po rozpatrzeniu wniosku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here