Pożyczka Filarum Rzeszów

0
23
Pożyczka Filarum Rzeszów
Ocena

Filarum udziela pożyczek pozabankowych krótkookresowych. Na początek, w firmie można pożyczyć tysiąc złotych na okres trzydziestu dni. Obecnie, jest to oferta całkowicie darmowa dla nowych klientów.

Filarum udziela chwilówek przede wszystkim przez Internet. Wystarczy stworzyć swój profil klienta i złożyć wniosek o pożyczkę online, a po kilkunastu minutach pieniądze mogą być już na rachunku bankowym. Wymagana jest również rejestracja za pomocą płatności 1 grosza ze swojego, imiennego rachunku bankowego.

Decyzja o przyznaniu pożyczki pojawia się maksymalnie po kilkunastu minutach od momentu złożenia wniosku. Istnieje również możliwość złożenia wniosku osobiście, na przykład w Rzeszowie. Wówczas na środki również czeka się dosłownie chwilę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają rachunku bankowego.

Wiele osób zaciąga również pożyczki w Filarum za pomocą telefonu. Jest to kolejna forma, która pozwala na szybkie złożenie wniosku. Jest on rozpatrywany od ręki i należy oczekiwać na telefon lub sms z decyzją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here