Pożyczka Filarum Starachowice

0
37
Pożyczka Filarum Starachowice
Ocena

Filarum udziela pożyczek pozabankowych z krótkim terminem spłaty. Pożyczkodawca oferuje swoje usługi przede wszystkim przez Internet. Należy założyć swój profil klienta na stronie internetowej, a następnie złożyć wniosek o udzielenie pożyczki.

Istnieje również możliwość osobistego złożenia wniosku w niektórych polskich miastach, jak Starachowice. Klienci posiadający już własny profil, mają możliwość uzyskania środków również przez telefon, dzwoniąc na infolinię Filarum.

Jak zdobyć pożyczkę w Filarum?

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim, firma udziela pożyczek obywatelom Polski, posiadającym adres zamieszkania w kraju, którzy znajdują się w granicy wieku pomiędzy 20 a 76 rokiem życia. Poza tym, wymagany jest dochód oraz posiadanie imiennego rachunku bankowego. Firma weryfikuje swoich klientów w BIK, BIG oraz rejestrach dłużników, aby udzielać pożyczek jedynie osobom wiarygodnym, które nie będą miały problemów z ich spłatą. Pierwszą pożyczkę w Filarum w wysokości 1000 zł na 30 dni można uzyskać obecnie w promocji całkowicie za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here