Pożyczka Filarum Szczecin

0
26
Pożyczka Filarum Szczecin
Ocena

W Filarum można uzyskać pożyczkę krótkoterminową na dowolny cel. W przypadku pierwszej pożyczki, maksymalna kwota to 1000 zł na okres 30 dni. W promocji, nowi użytkownicy otrzymują takie środki całkowicie za darmo, pod warunkiem, że zwrócą je w terminie wynikającym z umowy.

Sposoby otrzymania pożyczki w Filarum

  • Filarum udziela pożyczek przede wszystkim drogą internetową. Wystarczy stworzyć swój profil klienta na stronie pożyczkodawcy i złożyć wniosek. Zajmuje to kilka minut, ponieważ Filarum wymaga zaledwie kilku podstawowych informacji oraz danych teleadresowych i osobowych z dowodu osobistego.
  • Konieczne jest również potwierdzenie tożsamości i numeru rachunku bankowego, poprzez przelanie 1 grosza na rachunek bankowy firmy.
  • W niektórych miastach, jak na przykład Szczecinie, można również wnioskować o udzielenie pożyczki osobiście, w punkcie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości wnioskowania online.

Decyzja pożyczkowa jest podejmowana przez firmę w ciągu kilkunastu minut, po weryfikacji klienta. Następnie, środki przelewane są na rachunek bankowy wskazany we wniosku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here