Pożyczka Filarum Tarnobrzeg

0
35
Pożyczka Filarum Tarnobrzeg
Ocena

Firma Filarum udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych przez Internet. Aby otrzymać pieniądze, należy stworzyć swój profil klienta na stronie pożyczkodawcy, a więc podać wszystkie niezbędne dane osobowe i teleadresowe. Konieczne jest również przelanie 1 grosza na rachunek bankowy firmy, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Następnie, wystarczy jedynie zawnioskować online o wybraną kwotę i można oczekiwać odpowiedzi, która powinna pojawić się w ciągu maksymalnie piętnastu minut. Jeżeli decyzja pożyczkowa jest pozytywna, Filarum przelewa środki na wskazany rachunek bankowy ekspresowo i można już z nich korzystać.

Istnieje również możliwość wnioskowania o pożyczkę w Filarum w jej placówkach w niektórych miastach. Na przykład w Tarnobrzegu można osobiście zgłosić się i złożyć wniosek o pożyczkę.

Stali klienci, posiadający już swój profil, mają też możliwość zawnioskowania o pożyczkę przez telefon. Wystarczy jedynie skontaktować się z infolinią i wskazać kwotę pożyczki. Środki uzyskuje się tak samo szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here