Pożyczka Filarum Tarnów

0
33
Pożyczka Filarum Tarnów
Ocena

W Filarum istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej na okres 30 dni. Pierwszą, można uzyskać w wysokości 1000 złotych, całkowicie za darmo. Aby otrzymać środki, konieczne jest złożenie wniosku online. Firma specjalizuje się przede wszystkim w chwilówkach przez Internet. Założenie profilu klienta i złożenie wniosku nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Procedura przyznawania pożyczki w Filarum

Po jego weryfikacji, klient otrzymuje sms z pozytywną decyzją pożyczkową i może spodziewać się przelewu środków w ciągu kilkunastu minut. W niektórych miastach Polski istnieje również możliwość złożenia wniosku o pożyczkę osobiście, w placówce. Jednym z takich miast jest Tarnów, gdzie niektórzy klienci faktycznie osobiście składają swoje wnioski i odbierają środki.

Osoby, które mają już aktywny profil klienta na stronie filarum.pl, nie muszą po raz kolejny wpisywać żadnych danych. Wystarczy, że wybiorą określoną kwotę i klikną „weź pożyczkę” lub wykonają telefon do firmy. Infolinia jest czynna w godzinach od 8 rano do 22 i w tym czasie rozpatrywane są wszystkie wnioski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here