Pożyczka Filarum Toruń

0
32
Pożyczka Filarum Toruń
Ocena

Aby ubiegać się o pierwszą pożyczkę w Filarum, należy założyć swój profil klienta na stronie internetowej firmy i podać w nim swoje podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Wtedy można zawnioskować już o pożyczkę online. Filarum rozpatruje takie wnioski niezwłocznie w godzinach od 8 do 22 i podejmuje decyzję w ciągu kilkunastu minut. Środki finansowe również przelewane są od razu po rozpatrzeniu wniosku.

Filarum stacjonarnie

W niektórych miastach, na przykład w Toruniu, istnieje możliwość osobistego złożenia wniosku o pożyczkę w specjalnym punkcie firmy. Wystarczy sam dowód osobisty i po kilkunastu minutach również można się cieszyć z otrzymanych pieniędzy.

Osoby, które posiadają już aktywny profil klienta na stronie pożyczkodawcy, mają możliwość wnioskowania o kolejne pożyczki za pomocą telefonu. Wystarczy jedynie skontaktować się z infolinią i złożyć ustnie wniosek o określoną kwotę. O decyzji klient informowany jest telefonicznie lub za pomocą smsa, tak jak w innych przypadkach. Środki finansowe równie szybko wpływają na jego rachunek bankowy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here