Pożyczka Filarum Tychy

0
39
Pożyczka Filarum Tychy
Ocena

Firma Filarum udziela pozabankowych pożyczek gotówkowych z krótkim terminem zwrotu. Filarum pożycza pieniądze przede wszystkim przez Internet. Aby rozpocząć proces aplikacji i pożyczkę, należy założyć swój profil klienta i podać w nim swoje podstawowe dane. Następnie, konieczne jest wypełnienie krótkiego wniosku. Filarum wymaga jedynie podania danych osobowych i teleadresowych oraz deklaracji w sprawie swoich dochodów.

Następnie, trzeba przelać na rachunek bankowy Filarum 1 grosz, co pozwala na weryfikację tożsamości wnioskodawcy. Wówczas można już spodziewać się szybkiej decyzji pożyczkowej i przelewu środków.

Pożyczka stacjonarna w Filarum

W niektórych polskich miastach można też zaciągać pożyczki Filarum w specjalnych punktach i kioskach. Jednym z takich miast są Tychy, których mieszkańcy zawierają umowy z firmą osobiście. Jest to dobre rozwiązanie dla osób starszych, które nie czują się bezpiecznie pożyczając przez Internet.

 

Aby otrzymać pożyczkę w Filarum, należy posiadać polskie obywatelstwo i adres zamieszkania. Firma pożycza osobom znajdującym się w wieku od 20 do 76 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here