Pożyczka Hapi Pożyczki a konto w bzwbk

0
30
Pożyczka Hapi Pożyczki a konto w bzwbk
Ocena

 

Jeżeli chcemy skorzystać z usług Hapi Pożyczki, możemy posiadać konto w dowolnym banku działającym na terenie Polski, w tym również między innymi Banku Zachodniego (BZ WBK). Decydując się na skorzystanie z usług Hapi pożyczki na konto w tym banku mogą spływać środki finansowe, które będą wynikały z umowy podpisanej przez nas i przez właściciela marki Hapi pożyczki.

Czy klienci BZ WBK mogą korzystać z oferty Hapi Pożyczki?

Kwota jaką możemy uzyskać na konto w BZ WBK jest taka sama jak w przypadku chęci skorzystania z tej oferty przez klienta dowolnego innego banku, a zatem będzie ona się mieściła w zakresie od 800 do 15000zł. Warto jednak mieć na uwadze to, że spłacając pożyczkę w Hapi pożyczki z konta w BZ WBK musimy założyć opóźnienie wynikające z tzw. sesji przychodzących i wychodzących Elixir, które mogą opóźnić o jeden dzień roboczy czas w którym środki pojawią się na koncie na który mamy realizować spłatę podjętej pożyczki.

Dlatego też decydując się na podjęcie pożyczki, musimy pamiętać o tym, aby spłata raty pożyczkowej nastąpiła minimum 1 dzień roboczy przed terminem krańcowym spłaty raty pożyczkowej do Hapi pożyczki, jeżeli chcemy uniknąć niepotrzebnych problemów oraz naliczenia odsetek wynikających z umowy.

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here