Pożyczka Hapi Pożyczki Częstochowa

0
39
Pożyczka Hapi Pożyczki Częstochowa
Ocena

 

W ramach oferty dostępnej na platformie Hapi pożyczki, możemy podjąć dowolną kwotę z zakresu od 800 do 15000zł zaokrągloną do 100zł i rozłożyć ją na okres od 3 do 36 rat o stałej kwocie. Z oferty mogą skorzystać wszyscy obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, którzy posiadają obowiązujący na dzień składania wniosku Dowód Osobisty, a także numer PESEL.

Czy oferta Hapi Pożyczki jest dostępna dla mieszkańców Częstochowy?

Wielu klientów z Częstochowy zadaje pytania czym jest Hapi Pożyczka i czy mogą korzystać z oferty przedstawionej na stronie tej firmy. Wyjaśniamy – Hapi Pożyczki jest nowoczesną internetową platformą w ramach której możemy podjąć pożyczkę na dowolny, określony przez nas cel w kwocie i na warunkach określonych w trakcie składania wniosku kredytowego.

Nie ma znaczenia miejscowość w której mieszkasz – wystarczy, że nie posiadasz zadłużeń finansowych, które mogłyby uniemożliwić Ci spłatę rat z podjętego kredytu w Hapi Pożyczki – do tego celu, przed podpisaniem umowy, przeprowadzamy szczegółową analizę wnioskodawcy w celu określenia jego wypłacalności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here