Pożyczka Incredit a kotno w BZ WBK

0
38
Pożyczka Incredit a kotno w BZ WBK
Ocena

InCredit to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom bardzo wysokie kwoty pożyczek, które można rozbić na dogodne miesięczne raty. Cała oferta jest dostępna drogą internetową, a dodatkowo klienci posiadający konta w tych samych bankach co InCredit mogą liczyć na szybką wypłatę pożyczki oraz na szybkie księgowanie ich wpłat.

W takiej sytuacji są między innymi klienci posiadający konta w Banku Zachodnim WBK. Jeden z rachunków InCredit jest prowadzony właśnie przez tą instytucję finansową. Oznacza to, że klienci wpłacając pieniądze ze swojego konta BZ WBK na konto InCredit w tym banku mogą liczyć na szybkie zaksięgowanie środków od razu po wpłacie również w weekendy i inne dni wolne od pracy.

Warto zaznaczyć, że na podobne udogodnienia mogą liczyć klienci posiadający konta w Alior Banku, mBanku, Banku Pekao oraz Banku Millenium, ponieważ InCredit posiada pozostałe swoje rachunki właśnie w tych bankach. Oznacza to, że na przykład składając wniosek o pożyczkę w sobotę w godzinach pracy firmy, pieniądze pojawią się na koncie pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia w przypadku pozytywnej decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here