Pożyczka Incredit Kielce

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Bardzo istotnym atutem oferty firmy InCredit jest fakt, że jej pożyczki są dostępne dla różnych klientów z całego obszaru naszego kraju. Między innymi z oferty pożyczek InCredit mogą korzystać mieszkańcy Kielc.

Pożyczka InCredit dla mieszkańców Kielc i nie tylko

Kielce są dużym miastem, w którym notowany jest spory popyt na pożyczki ratalne udzielane na okres od 3 do 12 miesięcy. Klienci spełniający odpowiednie wymagania mogą starać się o kwoty od 800 do 10000 zł.

Oczywiście konieczne jest posiadanie dowodu osobistego, obywatelstwa polskiego, aktywnego numeru telefonu komórkowego, stałych dochodów, pozytywnej historii kredytowej oraz konta w polskim banku. Pożyczka jest udzielana osobom w wieku od 21 do 70 lat.

Pożyczki InCredit nie są ograniczone terytorialnie, jeśli chodzi o obszar naszego kraju. Cały proces wnioskowania i udzielania pożyczki odbywa się w Internecie, więc z oferty mogą korzystać mieszkańcy Kielc oraz innych polskich miejscowości, którzy spełniają powyższe wymagania. Warto dodać, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.