Pożyczka Incredit Mielec

0
21
Pożyczka Incredit Mielec
Ocena

Mielec to spore miasto, w którym wiele osób wyraża zainteresowanie pożyczkami ratalnymi udzielanymi na kwoty do 10000 zł na okres 3-12 miesięcy (spłaty miesięczne). Okazuje się, że wielu mieszkańców Mielca ma spore szanse na otrzymanie pożyczki w InCredit.

Oferta InCredit dla osób z Mielca i nie tylko

Większość mieszkańców Mielca to obywatele naszego kraju, a to jest jeden z podstawowych warunków, jakie należy spełnić przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dodatkowo należy posiadać stały dochód, pozytywną historię kredytową, dowód osobisty, aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w polskim banku.

Pożyczki InCredit są udzielane osobom w wieku 21-70 lat. Jest to bardzo ważny wymóg. Osoby przekraczające ten limit (starsze lub młodsze) nie otrzymają pożyczki InCredit.

Mieszkańcy Mielca spełniający powyższe wymagania mogą wnioskować o maksymalnie 7000 zł w ramach pierwszej pożyczki oraz o maksymalnie 10000 zł w ramach kolejnej pożyczki (w przypadku terminowej spłaty poprzedniego zobowiązania). Pożyczki takie są dostępne nie tylko dla mieszkańców Mielca, ale również całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here