Pożyczka Moneyman a konto w BZ WBK

0
30
Pożyczka Moneyman a konto w BZ WBK
Ocena

Firmy pożyczkowe od lat cieszą się powodzeniem na rynku finansowym. Dzieje się tak dlatego, że bardzo dużo ludzi szuka u nich pomocy finansowej. Zwykle dlatego, że firmy pożyczkowe mają bardzo małe wymagania w porównaniu z bankami, a w dodatku można otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu, w ciągu 15 minut.

Czy to możliwe?

Szybka pożyczka jest jak najbardziej możliwa, ponieważ jeśli wszystkie przelewy idą z tego samego banku tylko z konta na konto, wówczas rzeczywiście jest to bardzo szybkie. Ten sam bank na różnych kontach księguje pieniądze natychmiast. Zatem jeśli ów jeden grosz do weryfikacji oraz pożyczka pójdą z tego samego konta, to faktycznie będzie to trwało bardzo szybko.

A bank BZWBK?

W Moneyman są konta kilku banków, w tym oczywiście również bank BZWBK. Dzięki temu, jeśli klient ma w tym banku konto, przelewy będą szły bardzo szybko. Tak naprawdę szybkość przekazywania pieniędzy jest uzależniony od rodzaju banku. W takiej sytuacji najlepiej jest mieć konto w jednym z banków współpracujących z Moneyman. Wtedy faktycznie pieniądze będą dosłownie w 15 minut, licząc w tym proces weryfikacji.

W Moneyman najlepiej jest mieć konto w:

  • PKOBP,
  • Alior,
  • Milenium,
  • mBank
  • BZWBK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here