Pożyczka Moneyman na święta

0
29
Pożyczka Moneyman na święta
Ocena

Gwiazdka to taki niesamowity okres który występuje raz do roku. Magiczny czas nieporównywalny do żadnego innego. Już od listopada dzieci ciągną swoich rodziców do sklepów pokazując przeróżne zabawki albo piszą list do świętego mikołaja. Rodzice prześcigają się w tym które dziecko dostało wspanialszy prezent, podobnie jak sami bezpośrednio zainteresowani.

Często rodzice właśnie na ten dzień zbierają pieniądze przez cały rok, aby kupić swoim pociechom wymarzony prezent. Tylko czy to jest na pewno konieczne? Dużo ludzi ma problemy z oszczędzaniem. Gdyby natomiast zamiast przez cały rok odkładać, wziąć jedną pożyczkę tuż przed świętami?

Jak to zrobić?

 Wiele firm przed świętami oferuje specjalne pożyczki z niskimi ratami. Moneyman jest to firma pożyczkowa w której wnioski są składane przez internet, a wypełnienie go zajmuje około 10 minut. Wliczając czas rozpatrywania wniosku, to pieniądze powinny dojść na konto w 20 minut.

 Dlaczego Moneyman?

Ponieważ oferuje tzw. „darmową pożyczkę”. Polega to na tym, że pierwsza pożyczka od 1000 do 1500 zł przez okres do 61 dni jest bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli jednak pożyczka nie zostanie spłacona w terminie zostaną naliczone koszty zapisane w umowie. Pożyczkobiorca nie może sam z siebie przedłużyć termin spłaty pożyczki. Wraz z każdą kolejną terminowo spłaconą pożyczką rośnie zdolność kredytowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here