Pożyczka na spłatę rachunków

0
731
Pożyczka na spłatę rachunków
Ocena

Brakuje ci pieniędzy na spłatę bieżących rachunków, a terminy spłaty właśnie mijają? Tradycyjny kredyt bankowy zwykle nie wchodzi w grę, ponieważ jego załatwianie trochę trwa, a ciebie goni czas. Jest pewne rozwiązanie, które pozwoli ci na zapłacenie rachunków w terminie. To pożyczka chwilówka.

Pożyczka na krótki termin

Coraz więcej firm oferuje pożyczki pieniężne na krótkie terminy. Co ważne, w większości z nich nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach. Wystarczy, że masz czyste konto kredytowe, czyli do tej pory regularnie spłacałeś kredyty, i nie masz żadnych zadłużeń. Firmy pożyczkowe od chwilówek sprawdzają bowiem, czy nie jesteś przypadkiem umieszczony w Krajowym Rejestrze Długów. Jeśli cię tam nie ma, to pożyczka zostanie ci przyznana.

Jak wygląda procedura?

Jest ona banalnie prosta. Wypełnia się w Internecie wniosek i wpłaca na wskazane konto symboliczną kwotę. Często jest to 1 grosz. Po pozytywnym zweryfikowaniu twojej zdolności kredytowej oraz przyznaniu pożyczki, w ciągu zwykle kilkunastu minut do godziny pieniądze są przelewane na konto, z którego dokonałeś wpłaty. Nie ma żadnych ograniczeń, na co chcesz przeznaczyć otrzymaną pożyczkę. Spłata rachunków w terminie będzie na pewno dobrym celem, bo coraz częściej dłużnicy nie opłacający rachunków są zgłaszani do KRD, a to utrudnia uzyskanie kredytów i pożyczek.

Kiedy kolejna pożyczka?

Pamiętać należy o terminowej spłacie. Zawsze można przedłużyć okres spłaty, jednak taka operacja jest dość kosztowna. Kolejną pożyczkę w tej samej firmie (niezależnie od tego, czy wybrałeś Vivus czy Wongę) możesz otrzymać dopiero po spłacie bieżącej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here