Pożyczka w Hapi Pożyczki na 60 dni czy warto?

0
25
Pożyczka w Hapi Pożyczki na 60 dni czy warto?
Ocena

W Hapi Pożyczki istnieje możliwość podjęcia kwot rozpoczynających się od 800zł, a kończących się na 15000zł. Niezależnie od tego jak duża kwota jest nam potrzebna, możemy samodzielnie określić okres spłaty takiej pożyczki.

Korzystając z oferty Hapi Pożyczki wskazujemy ilość miesięcy w jakich nastąpi spłata całkowitej kwoty zobowiązania wraz z prowizją oraz oprocentowaniem.

Jak wziąć pożyczkę na 60 dni?

Oferta nie zakłada natomiast możliwości podjęcia pożyczki na 60 dni. Jeżeli chcemy jednak spłacić pożyczkę w ciągu 60 dni, warto rozważyć podjęcie pożyczki na minimalny okres (tzn. na okres trzymiesięczny), a następnie spłacić całą kwotę w okresie 60 dni. Spłata w ten sposób może ponadto zmniejszyć całkowitą kwotę konieczną do spłaty, ponieważ będzie to spłata przedterminowa – warto skorzystać z takiego rozwiązania jeśli chcemy skorzystać z pożyczki w Hapi Pożyczki na 60 dni.

Spłata przedterminowa powoduje niewliczenie odsetek w ogólny koszt pożyczki, dlatego też może to być dobra opcja dla osób, które potrzebują pożyczki na okres 60 dni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here