Pożyczka w Incredit, a bank ING

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

InCredit to firma pożyczkowa oferująca atrakcyjne pożyczki ratalne dostępne on-line. Obejmują one spore kwoty i można je spłacać po rozbiciu na 3-12 miesięcznych rat. Bardzo ważnym atutem jest fakt posiadania przez firmę kont w kilku najważniejszych polskich bankach, dzięki czemu rozliczenia z wieloma klientami są błyskawiczne.

Pożyczka InCredit dla klientów posiadających konto w ING Bank Śląski

Posiadacze kont w ING Bank Śląski mogą liczyć na specjalne przywileje. Okazuje się bowiem, że InCredit również posiada jeden ze swoich rachunków właśnie w tym banku. Dzięki temu przelewy od oraz do klientów są księgowane w ciągu kilkunastu minut od ich zlecenia.

Klienci posiadający konta w ING Bank Śląski mogą liczyć na bardzo szybką weryfikację konta oraz na szybkie księgowanie pożyczek udzielonych przez InCredit, a także na błyskawiczne księgowanie własnych wpłat do InCredit (spłaty rat, itp.). Są to szybkie przelewy wewnętrzne wykonywane poza systemem sesji międzybankowych.

Aby móc cieszyć się przywilejami szybkich przelewów trzeba zlecać przelewy lub wnioskować o pożyczki w godzinach pracy firmy czyli od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 20:00 w soboty.