Pożyczka w Incredit dla stałych klientów

0
39
Pożyczka w Incredit dla stałych klientów
Ocena

Firmy pożyczkowe oferują bardzo wiele ciekawych promocji przyciągających nowych klientów, jednak stali klienci, którzy po raz kolejny korzystają z oferty mogą również liczyć na ciekawe warunki i produkty finansowe. Dobrym przykładem jest firma InCredit.

Opisywany pożyczkodawca działa w branży pożyczek udzielanych na spore kwoty i na dość długi termin. Są to pożyczki ratalne spłacane  w wygodnych miesięcznych ratach przez klientów. Nowi klienci mogą starać się o maksymalnie 7000 zł rozbite na maksymalnie 12 miesięcznych rat. Oczywiście należy spełnić odpowiednie warunki, takie jak wiek (23-70 lat), aktywny numer telefonu, konto w polskim banku, dochody, pozytywna historia kredytowa, itp.

Stali klienci firmy InCredit biorący kolejne pożyczki mają zwiększony limit, ponieważ mogą starać się o maksymalnie 10000 zł rozbite na maksymalnie 12 miesięcznych rat. Oczywiście warunkiem jest terminowa spłata poprzedniej pożyczki oraz spełnienie pozostałych warunków określonych powyżej. Jest to więc firma, która może zapewnić spory i szybki zastrzyk gotówki swoim najlepszym stałym klientom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here