Pożyczka w Incredit na 4000 zł – Czy warto?

0
36
Pożyczka w Incredit na 4000 zł – Czy warto?
Ocena

InCredit posiada bardzo szeroką ofertę pożyczek ratalnych on-line. Klienci mogą między innymi wnioskować o kwotę 4000 zł. Czy warto zainteresować się taką pożyczką?

Oczywiście im mniejsza liczba rat tym mniej trzeba łącznie zapłacić w ramach kosztów pożyczki, jednak z drugiej strony wysokość miesięcznej raty będzie spora, więc mało kto jest w stanie pożyczyć 4000 zł na minimalny okres spłaty. Dość realnym przykładem będzie więc kwota 4000 zł rozbita na 9 rat.

W InCredit całkowita kwota do spłaty wyniesie 6068,45 zł, czyli o kilkanaście groszy mniej niż w konkurencyjnym Zaplo. Najlepiej pod tym względem wygląda serwis Hapi Pożyczki wymagający po 9 miesiącach spłaty kwoty 4360 zł.

Oznacza to, że oferta InCredit nie jest może najlepsza, ale w porównaniu z konkurencją nie jest również zła. Warto dodać, że w ramach prowizji klient opłaca ubezpieczenie na życie gwarantujące spłatę całego zadłużenia w przypadku jego śmierci (dług wówczas nie przejdzie na członków jego rodziny lub innych spadkobierców).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here