Pożyczka w Moneyman a bank ING

0
34
Pożyczka w Moneyman a bank ING
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele firm pożyczkowych bierze pod uwagę,  jakich bankach klienci mają swoje konta. Jest to nie tyle ciekawość, co rzetelna informacja, która ma służyć dobru zarówno firmy, jak i samego klienta.

Jak taka informacja ma pomóc?

W firmie Moneyman szybkość działania jest bardzo ważna, dlatego pod uwagę bierze się wszystkie aspekty tego rodzaju usługi. To znaczy, że jeśli konto klienta i konto Moneyman są w tym samym banku, to przelewy wychodzą niemal natychmiast.

W innej sytuacji są ludzie, którzy mają konta w innych bankach. Jeśli bowiem klient ma konto w ING, wówczas bardzo ważną informacją jest czas księgowania na danym koncie. Często bowiem się zdarza, że klient późnym wieczorem klient składa wniosek, Moneyman natychmiast przelewa pieniądze, jednak czas księgowania banku jest dopiero nazajutrz rano. Dlatego przed wzięciem pożyczki należy się upewnić, w jakim czasie pieniądze mogą dojść do klienta. W tym celu klient musi w swoim banku sprawdzić czas księgowania. Moneyman nie ma konta w banku ING, więc czas księgowania będzie w tym przypadku bardzo ważny. Klienci, którzy mają konto w banku ING powinni składać wnioski w czasie ogólnego działania banku, by faktycznie przelew szybciej przeszedł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here