Pożyczka w Moneyman dla stałych klientów

0
32
Pożyczka w Moneyman dla stałych klientów
Ocena

Każda firma pożyczkowa działa na podobnych zasadach, jednak w szczegółach mogą się różnić. Oczywiście dla klienta najważniejsze są te drobne zdawałoby się szczegóły. Każda firma stara się  dbać o własnych klientów. Jednak z większości lepsze warunki pożyczkowe dostają nowi klienci, wyłącznie po to, żeby ich przyciągnąć. Jest to jakiś sposób, ponieważ nowi klienci chętnie do takich firm wchodzą.

A jak podchodzi do stałych klientów Moneyman?

Stali klienci powinni być zdecydowanie lepiej traktowani niż nowi, ponieważ raz można wejść do danej firmy, jednak z następnych pożyczek mogą już nie chcieć korzystać. Między innymi z tego powodu, iż koszty następnych pożyczek są niewspółmiernie wysokie w stosunku do ofert innych firm i do pożyczonej kwoty.

W przypadku Moneyman stali klienci mają wiele dodatków, które pozwolą na pożyczki na zdecydowanie korzystniejszych warunkach niż w innych firmach. Już same spłacane w terminie pożyczki otrzymują punkty, które pozwolą na lepsze oprocentowanie niż dłuższe terminy spłaty. W dodatku każdy komentarz dotyczący firmy Moneyman również daje możliwość nazbierania punktów zmierzających do lepszych warunków pożyczkowych. Bez wątpienia w razie potrzeby lepiej również są traktowani ludzie z kłopotami, którzy zgłoszą problem niż tacy, którzy unikają spłat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here