Pożyczka w Moneyman na 60 dni czy warto?

0
32
Pożyczka w Moneyman na 60 dni czy warto?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób sięga po pożyczki. To jeden z szybszych sposobów, do podratowania budżetu lub do wyratowania się z niespodziewanej opresji.

Dlatego mnóstwo osób poszukuje firmy, która szybko i bez nadmiaru formalności pożyczy konkretną kwotę. Większość firm pożyczkowych oferuje różne kwoty, jednak wyłącznie na miesiąc lub krócej. To pewne rozwiązanie, które z pewnością może pomóc w chwilowej trudnej sytuacji. Jednak nie zawsze rozwiązuje problem.

Dlaczego?

Przede wszystkim, jeśli ktoś potrzebuje 3000 zł czy więcej, to, żeby oddać całość w ciągu miesiąca, taka osoba musi zarabiać przynajmniej drugie tyle, żeby normalnie żyć i spłacić pożyczoną kwotę. Dlatego, jeśli potrzebna jest dość spora kwota, o wiele prostszym rozwiązaniem będzie conajmniej 60 dni na spłatę. Warto jednak skrupulatnie wyliczyć, jaką kwotę można przeznaczyć na ratę, żeby nie zostać bez środków do życia. Czasami wystarczy podzielić kwotę na 60 dni, żeby dać sobie radę ze spłatą, a czasami potrzeba więcej miesięcy.

Pożyczka to sprawa dość poważna, dlatego należy dobrze się zastanowić, czy da się spłacić w określonym czasie kwotę, bez konieczności zaciągania nowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here