Pożyczka w Moneyman na 61 dni czy warto?

0
27
Pożyczka w Moneyman na 61 dni czy warto?
Ocena

Każda osoba, która chce zaciągnąć pożyczkę, musi liczyć się z tym, że w pewnym momencie przyjdzie czas w którym owa kwota wraz z odsetkami będzie musiała być spłacona. Dlatego nie można bezmyślnie składać wniosku, jeśli się nie wie, czy da się radę spłacić.

Jak zatem dobrać pożyczkę?

Przy planowaniu pożyczki, trzeba najpierw policzyć, jaka kwota może być przeznaczona do ewentualnej kwoty raty i dopiero wtedy można planować termin spłaty. Oczywiście warto pamiętać, że termin spłaty obowiązuje natychmiast po zatwierdzeniu pożyczki.

Jeśli więc chcemy pożyczkę na 61 dni a konkretna pożyczka, która jest najkorzystniejsza ma maksymalnie 60 dni, warto się zastanowić. W przypadku Moneyman pożyczka ratalna superstart ma w założeniu maksymalny czas spłaty 61 dni. Zatem spłata takiego zadłużenia, nie powinna sprawiać problemów.

Jeśli jednak kwota, którą chce klient wyniesie 3000 ale 2 miesiące to za krótko, żeby w pełni ją spłacić, wówczas czasami lepiej w tym przypadku wziąć pożyczkę z dłuższym czasem zwrotu, nawet jeśli trzeba będzie dobrać np. 50 zł. Rata może bowiem okazać się mniejsza i bardziej korzystna. To prawda, że szybsza spłata jest lepsza dla własnego spokoju, jednak jeśli zmniejszy się dość znacznie, warto wziąć dodatkowo 50 zł, które nie jest ogromnym obciążeniem a przedłuża czas spłaty o kolejny miesiąc.

A pożyczka z jednorazową spłatą w kwocie 3000 zł na 60 dni?

Wszystko zależy od tego, jakimi środkami finansowymi dysponuje dany klient. To bardzo wysoka kwota, zatem należy dobrze wyliczyć, czy da się radę spłacić taką kwotę. Nie można brać pożyczki która pochłonie cały domowy budżet, bo nie da się jej spłacić.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here