Pożyczka z małymi wpływami na konto bankowe

0
733
Pożyczka z małymi wpływami na konto bankowe
Ocena

Osoby, które zamierzają starać się o kredyt, często martwią się, czy spełnią wszystkie warunki, by otrzymać potrzebne pieniądze. Wnioskowanie o kredyt w tradycyjnym banku wiąże się z koniecznością przeprowadzenia analizy kredytowej, która ma na celu wykazać zdolność klienta do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami.

W analizie uwzględniane jest wiele czynników, między innymi wysokość dochodów, źródło ich pozyskiwania, wiek kredytobiorcy, czy ilość członków rodziny. Wiele osób obawia się, że niskie wpływy na konto ograniczają ich szanse na otrzymanie niezbędnej pożyczki.

Co, kiedy dochód jest zbyt niski?

Alternatywą dla osób, które posiadają niskie dochody może okazać się firma pożyczkowa, np. Provident. Obecnie na rynku usługowym działa bardzo wiele parabanków, które trudnią się świadczeniem usług finansowych, więc każdy bez problemu znajdzie pożyczkodawcę, który spełni jego oczekiwania. Warto wiedzieć, że każda firma pożyczkowa działa według osobiście ustalonych zasad i według nich wydaje decyzje dotyczące udzielenia pożyczki.

Część parabanków nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków. Spotkać się można również z zapewnieniem o braku weryfikacji w BIK, KRD czy ERIF. W parabankach, które stosują tak liberalne zasady, o pożyczkę mogą się starać również osoby bezrobotne, figurujące w rejestrach dłużników lub borykające się z postępowaniem komorniczym.

Wymagania firm pożyczkowych

Jednak bez względu na to, jakie wymagania stawia przed swoimi klientami firma pożyczkowa, z całą pewnością są one znacznie łagodniejsze, niż ma to miejsce w przypadku banku. Nie bez znaczenia jest również ograniczona ilość formalności oraz krótki czas oczekiwania na decyzję o udzieleniu pożyczki. Parabanki dokładają starań, by jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb swoich klientów i ułatwić im cały proces uzyskiwania gotówki. Dostępne są już:
pożyczki ekspresowe,
chwilówki,
pożyczki online,
pożyczki za pośrednictwem SMS.
Część firm udostępnia także pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów, co może być okazją do dużej oszczędności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here