Pożyczka z pracą na pół etatu

0
805
Pożyczka z pracą na pół etatu
Ocena

Procedura udzielania kredytu w tradycyjnym banku jest skomplikowana i stawia wiele wymagań przed osobami zainteresowanymi otrzymaniem kredytu. Tak naprawdę na otrzymanie pozytywnej decyzji w sprawie kredytu szanse mają tylko osoby zatrudnione na pełnym etacie i wykazujące dobre zarobki.

Osoba, która pracuje tylko na pół etatu będzie mieć poważne kłopoty z otrzymaniem tego typu świadczenia, ponieważ wykazują niską zdolność kredytową i nie są dla banku atrakcyjnym klientem.
Nie oznacza to jednak, że przed ludźmi zatrudnionymi na połowę etatu zamyka się możliwość zdobycia pożyczki.

Mogą one zwrócić się w sprawie pożyczki do instytucji pozabankowych, czyli firm pożyczkowych i parabanków. Znane są one z bardziej liberalnego podejścia do formalności związanych z udzielaniem pożyczek. Część firm nie sprawdza wysokości zarobków i nie wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu, jednak jest to ściśle uzależnione od regulaminu danej instytucji.

Aby jednak mieć pewność, że zatrudnienie na pół etatu nie będzie stanowiło problemu, warto dokładnie zapoznać się z wymogami firmy pożyczkowej. Pomocny może okazać się ranking chwilówek, który znaleźć można w Internecie.. Spotykając w jednym miejscu szczegóły dotyczące ofert wielu firm pożyczkowych, można dokładnie je przeanalizować i porównać, by wybrać najlepszą propozycję dla siebie.

Wiedząc, która firma pożyczkowa nie wymaga zatrudnienia na pełen etat czy określonej wysokości zarobków, można udać się do niej bezpośrednio i zaoszczędzić sobie mnóstwo czasu i zachodu.

Wybierać możemy między:

 

Tagi: pożyczka na pół etatu, kredyt na pół etatu, kredyt praca na pół etatu, pozyczka a umowa na pol etatu, umowa na pół etatu a pożyczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here