Pożyczka z szybką spłatą

0
786
Pożyczka z szybką spłatą
Ocena

Często potrzebujemy szybkiej pożyczki, którą chcemy błyskawicznie spłacić. Wtedy warto sięgnąć po bardzo bogatą ofertę firm pożyczkowych. Ze względu na wielką konkurencję ceny ich pożyczek zdecydowanie się zmniejszyły. Często też dla nowych klientów oferowane są ciekawe promocje. Do takich należy pojawiająca się u większości firm propozycja darmowej pierwszej pożyczki. Jest ona zwykle ograniczona kwotowo.

Terminowa spłata pierwszego zobowiązania sprawia, że kolejne są przyznawane w większej kwocie. Dla wielu ważną sprawą jest możliwość szybkiej spłaty tej pożyczki. Z reguły firmy pożyczkowe udzielają chwilówek na maksymalnie 30 dni, rzadko na 60. Dzięki temu mamy możliwość otrzymania błyskawicznie niezbędnych w danej chwili pieniędzy, a później szybką ich spłatę. Dzięki temu nasz budżet nie będzie obciążony kosztownymi z reguły ratami przez długi czas.

Co, kiedy pojawiają się problemy ze spłatą?

Jeśli nie możemy, z różnych powodów, spłacić pożyczki w terminie, to firma pożyczkowa proponuje nam zmianę terminu spłaty. Za tę usługę należy zapłacić. Przedłużenie terminu o 30 dni, w zależności od firmy, będzie kosztować od kilkudziesięciu do stu kilkudziesięciu złotych. Warto skorzystać z takiej możliwości, bo dzięki temu nie będziemy mieć negatywnej historii kredytowej. Jednak nie należy przedłużać takiej sytuacji, bo wtedy pożyczka staje się wyjątkowo kosztowna. Warto dodać, że takie rozwiązanie proponują nam zarówno Vivus, jak i Wonga.

Przed ostateczną decyzją

Zanim weźmiemy pożyczkę chwilówkę, dokładnie przeanalizujmy propozycje różnych firm i ustalmy, która z nich ma najkorzystniejsze dla nas warunki. Starannie przeczytajmy także umowę. Pamiętajmy, że przed jej podpisaniem zawsze możemy się wycofać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here