Świąteczny konkurs w Filarum

0
27
Świąteczny konkurs w Filarum
Ocena

Filarum jest liderem na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów, dlatego co jakiś czas przygotowuje dla nich atrakcyjne konkursy. W świątecznym konkursie, można było wygrać spłatę całej zaciągniętej pożyczki, co jest nie lada nagrodą. Niekiedy można również wygrać częściową spłatę lub pożyczkę za darmo, a więc beż żadnych dodatkowych kosztów oraz odsetek.

Na wiosnę Filarum przygotowało również konkurs z cennymi nagrodami rzeczowymi dla swoich klientów. Wystarczyło zaciągnąć w firmie pożyczkę i spłacić ją w terminie. Do wygrania były laptopy, tablety, ekspresy do kawy i inne praktyczne urządzenia dla domu. Oczywiście, osoby, które odstąpiły od umowy pożyczki, nie były brane pod uwagę w losowaniu nagród w konkursie.

Klienci Filarum co jakiś czas otrzymują od firmy smsy oraz maile z informacjami o konkursach z cennymi nagrodami. Niekiedy są to nagrody rzeczowe, a innym razem pieniężne, jak na przykład wspomniana spłata pożyczki. Wystarczy jedynie skorzystać z oferty firmy i można cieszyć się nagrodami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here