Szybkie mikropożyczki na dowód

0
907
Szybkie mikropożyczki na dowód
Ocena

Pożyczki wcale nie muszą być wysokie i opiewające na kwoty tysiąca złotych wzwyż. Czasem potrzebujemy mniejszych sum – ot, choćby zostało kilka dni do wypłaty, a nie mamy za co zrobić bieżących zakupów, czy też popsuł nam się samochód, a mechanik krzyknął kwotę 200 zł, którą akurat nie dysponujemy.

Zamiast narażać swoją dumę, pożyczając od rodziny i znajomych, lepiej skorzystać z ofert parabanków udzielających mikropożyczki. Tym bardziej, że nowi klienci mogą liczyć na wyjątkowo korzystne warunki umowy.

Dlaczego warto wybrać mikropożyczkę w parabanku?

Nikt – żadna osoba i instytucja – nie udzieli nam tak szybko i tak wygodnie potrzebnych pieniędzy. Rodzina będzie nas wypytywać co się stało, przewracając wymownie oczami, banki będą prześwietlać naszą wiarygodność finansową, z kolei parabanki są w stanie zaproponować nam:

  • pożyczkę na dowód, bez podawania celu, na który gotówka jest nam potrzebna,
  • cała procedura (wraz z natychmiastowym przelewem pieniędzy na konto) zamyka się w 10-15 minutach – dlatego też te szybkie pożyczki nazywane są chwilówkami,
  • a wszystko to odbywa się bez wychodzenia z domu, drogą internetową.

Jakie parabanki oferują mikropożyczki?

W większości przypadków dolna granica pożyczek w parabankach wynosi 100 zł. Są jednak i takie instytucje, których limit jest niższy. Jeśli więc potrzebujemy nie 100, a 50 zł, wybierzmy np.:

Wonga.com – pożyczki już od 50 zł na atrakcyjnych warunkach. Aż 60 dni na zwrot pieniędzy,

Pożyczkomat – tu również dolna granica to 50 zł, a termin zwrotu wynosi do 31 dni.

Ale czasem bardziej może opłacić się pożyczka trochę większych pieniędzy np. tych dolnych 100 zł, jeśli parabank oferuje pierwszą pożyczkę za darmo (bez opłat, prowizji i oprocentowania). Takie warunki oferuje m.in.:

–         LendOn – to pierwsze pożyczki do 500 zł są darmowe,

–         Ekspres Kasa – można pożyczyć za darmo od 100 do 1000 zł.

Pamiętajmy jednak o tym, by zachować rozwagę. To, że dany parabank może nam bez problemu pożyczyć więcej niż potrzebujemy, nie znaczy, by maksymalnie wykorzystać taką możliwość. Bardzo ważne jest, by spłacić mikropożyczkę w terminie. W przeciwnym razie stracimy korzystne warunki pożyczki i pojawią się dodatkowe opłaty. O tym ostrzega m.in. wspominana Wonga.com: „Nasze pożyczki nie służą do rozwiązywania długotrwałych problemów finansowych. Jeśli masz wątpliwości, czy będziesz w stanie spłacić naszą pożyczkę, lepiej zrezygnuj z ubiegania się o nią”. Warto zapamiętać tę wskazówkę, by nie pozostać z problemami i przykrymi wspomnieniami po pożyczce.

Tagi: mikropożyczki dla najbiedniejszych, mikropożyczki na rozpoczęcie działalności 2017, mikropożyczki dla firm, mikropożyczki przez internet, mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą, mikropożyczki na rozpoczęcie działalności, mikropożyczki indie, mikropożyczki dla bezrobotnych, mikropożyczki dla osób chcących założyć własne firmy, mikropożyczki dla przedsiębiorców, mikropożyczki dla małych firm, mikropożyczki dla nowych firm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here