TakTo Opinie

19
154
TakTo Opinie
4.9 z 13 głosów

Pożyczki takto Opinie Pożyczki takto

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Takto to szybka pożyczka gotówki na dowolny cel i bez zaświadczeń o dochodach. Decyzja o przyznaniu powinna nadejść w przeciągu 24 godzin, zaś pieniądze – w przeciągu 48.

Dane firmy:

Nazwa firmy: TAKTO Sp. z o.o.
Adres: ul. Braniborska 58-68 53-680 Wrocław
Telefon: 22 456 3000
E-mail: info@taktofinanse.pl
Strona www: www.taktofinanse.pl
Godziny pracy firmy: pn-pt 8:00-21:00
NIP: 8951852770
REGON: 022050110
KRS: 0000496101

Takto finanse – jakie dokumenty przygotować?

W Takto formalności są raczej minimalizowane. Jeśli chodzi o weryfikację wypłacalności klienta to wypełniając formularz kredytowy w serwisie www firmy klient wyraża zgodę na pozyskiwanie z BIG InfoMonitora informacji gospodarczych, jednak negatywna historia w KRD czy BIK nie wyklucza możliwości pożyczki.
Podobnie rzecz się ma z kwestią dochodów – Takto nie wymaga zaświadczenia o stałej pracy czy stałych dochodach, akceptuje umowy wszelkiego rodzaju – także o dzieło czy zlecenia. Jedyny formalny wymóg to źródło udokumentowanego przychodu na konto bankowe – minimum 500 zł miesięcznie.

Kolejność działań

Procedura uzyskiwania pożyczki wygląda następująco:

 • wypełnienie formularza lub zatelefonowanie do biura
 • dokonanie opłaty weryfikacyjnej 0,01 gorsza w celu potwierdzenia tożsamości
 • oczekiwanie na weryfikację
 • dostarczenie przez Takto umowy do podpisania
 • przelanie środków na konto klienta.

Najwyższa oferta na rynku

Pod jednym względem Takto szczególnie różni się od innych parabanków – możliwa górna wysokość pożyczki to aż 10 000 zł, zaś czas spłaty wynosi nawet do dwóch lat.
Wysokość pożyczki jest przy tym uzależniona od wielu czynników i zasadniczo ustalana indywidualnie. Z tego względu także koszty dodatkowe są indywidualne, wspólna ich cechą jest natomiast to, że składają się na nie następujące opłaty:

 • oprocentowanie nominalne (roczna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania dla pożyczki na okres 12 miesięcy wynosi od 115% do 160%)
 • opłata przygotowawcza
 • prowizja

Ewentualne koszty dodatkowe wiążą się ze zwłoką w spłacie należności. Należą do nich:

 • odsetki karne w wysokości 4-krotności stopy lombardowej (obecnie wynoszą one 16 proc. rocznie)
 • koszty upomnień telefonicznych i listownych
 • rzeczywiste koszty egzekucji komorniczej.
Czas decyzjiWiekZaś. o dochodachKoszt weryfikacjiLimityTerminy
1 godz.b/dnie trzeba0,01 złod 500 do 10 000 złod 3 do 24 mies.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAlfakredyt Opinie
Następny artykułNetgotówka Opinie

19 KOMENTARZE

 1. Firma naprawdę porządku, szybko przedzwoni do nas konsultant Takto Finanse, który dokona weryfikacji danych i przyjmie telefoniczny wniosek a w czasie rozmowy otrzymasz wstępną decyzję kredytową i poznasz wysokość rat kredytu – super sprawa, polecam!

 2. Wniosek o pożyczkę zawałem telefonicznie a można ponoć nawet przez kuriera, który dostarczy umowę do podpisu i odbierze niezbędne dokumenty.

 3. Także polecam – jeżeli nie posiadamy konta bankowego, wystarczy założyć darmowe konto internetowe w mBank lub aliorBank i już można walczyć o pożyczkę a konto nie jest wymagane przy zawieraniu umowy w obecności kuriera.

 4. Siemano, ja pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki miałem tylko wypełnienie formularza kredytowego. Następnie firma zbada naszą zdolność, by skontaktować się z nami telefonicznie celem zawarcia umowy – super sprawa.

 5. Siema, widzę, że komentarze osób, które skorzystały z usług firmy pożyczkowej są w przeważającej większości pozytywne – więc też wystawiam pozytyw:)

 6. Ja tam obecnie kończę z nimi współpracę spłacam 5 rat wcześniej żeby zaoszczędzić ale ogólnie nie narzekam, wiem na co się pisałem. ;p

 7. No proste, przelew bądź też gotówka, pożyczka z TAKTO Finanse może być wypłacona przelewem lub odebrana na poczcie – więc musze polecić.

 8. Po co ta cała weryfikacja dla 500 pln. Wniosek Online ehe… ciekawe… Szkoda czasu na wniosek on line bo i tak będą dzwonić. Wszystko powtarzałem pani jeszcze raz. Wniosek online… No wniosek bo trzeba czekać na kuriera. Gdzie to 15 minut??? Zgłosił bym ich do urzędu ochrony konsumentów to oszustwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here