fbpx

2000 w Vivus niespłacone

This topic contains 36 replies, has 1 voice, and was last updated by  jurek 1 year ago.

Viewing 12 posts - 26 through 37 (of 37 total)
  • Author

witek

Moja siostra wzięła kiedyś pożyczkę w Vivusie, po czym okazało się po miesiącu, że rata nie wynosi ileś tam stówek, tylko trzeba spłacić całe 2400 złotych, co uważam jest jakieś chore, ale no cóż… czy w tym Vivusie nie da się serio płacić na raty? Przynajmniej w panelu nigdzie nie widzę takiego rozwiązania, ktoś z was się orientuje?

Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

#41072 Reply

wojtek

Drodzy internauci, pomocy! Mam do zapłacenia 2200 złotych w Vivusie. Muszę to zrobić jednorazowo, niestety ta firma nie pozwala spłacać kredytu na raty, co jest jakimś absurdem. Wszędzie pożyczki spłaca się na raty, tutaj nie… No cóż będę miał nauczkę na przyszłość jeśli chodzi o czytanie regulaminów, ktoś doradzi co teraz zrobić?

#41073 Reply

anna

Niestety nie mam skąd wynaleźć jednorazowo tak dużej sumy, ktoś zna jakieś rozwiązanie? Jedyne co mi przyszło do głowy, to wzięcie pożyczki w providencie i spłacenie nią tej w Vivusie… tylko z drugiej strony koszta kredytu w providencie średnio mi pasują. Czy ktoś może zna jakaś tańszą ofertę? Albo też ma jakiś inny pomysł, jak wyjść z tej sytuacji?

#41074 Reply

patrycja

Aktualnie mam 3 pożyczki, jedną na kwotę 1200, drugą na 3800 i trzecią właśnie w Vivusie na 2200 złotych. Zastanawiam się co tutaj zrobić, bo niestety ostatnie wydatki mnie przerosły i nie mam jak zapłacić tej w Vivusie. Czy w takiej sytuacji jest realna konsolidacja? Jak tak to w jakiej firmie? Ile będzie mnie wynosić rata i na ile miesięcy to by było skonsolidowane?

#41075 Reply

kinga

Mam na imię Wojtek, studiuje zaocznie. Nie posiadam innych kredytów, tylko właśnie ten w vivusie. Czy da się z tą firmą wynegocjować spłacania na raty pożyczki? Mam tam zaciągniętą pożyczkę na 2500 złotych, dla mnie jako studenta, to strasznie dużo. Co tu zrobić?

#41076 Reply

kamil

Mam już tydzień po terminie spłaty w Vivusie, za chwilę wyślą do mnie pismo o niezwłoczne spłacenie, a boję się, że ostatecznie skończy to się komornikiem. Co tutaj w takiej sytuacji polecacie zrobić?

#41077 Reply

izabela

Czy komuś z was udało się dojść do porozumienia, by ratę kredytu w Vivus rozbić na raty? Jeśli nie, to chyba jedyną alternatywną opcją będzie wzięcie pożyczki gdzie indziej, a tą spłacenie tamtej, tak? A może ma ktoś inny pomysł, bo chwilowo nie jestem wstanie jednorazowo wynaleźć 2100 złotych

#41078 Reply

magda

Myślę od paru dni, jak tutaj wybrnąć z sytuacji. Potrzebuje oddać w vivusie 2000 złotych, niestety ta firma jest dziwna pod względem spłacania. Nie ma, albo nie widzę możliwości spłacania na raty. Czy ktoś z was się orientuje gdzie taką opcję w tym ich panelu znajdę?

#41079 Reply

paulina

Hej, mam na imię Karolina. Potrzebuje wynaleźć gdzieś na Vivus, jak zapłacić ratę. W panelu widzę do opłacenia cała kwotę, którą zaciągnęłam czyli 2200 złotych, no ale przecież tyle to ja mam wypłaty w miesiącu, więc gdzie tam da się opłacić ratę? Bo chyba się da prawda?

#41080 Reply

łukasz

No właśnie powiedzcie mi proszę, jak to jest z tymi Vivusem. Czy da się tam płacić na raty? Bo albo ja jestem ślepy, albo nie wiem, ale tutaj się nic takiego nie widzę. Zorientowałem się dopiero jak przyszło do płacenia… zaciągnąłem pożyczkę na 2000 złotych, ale nie mogę przecież całej wypłaty oddać na opłacenie Vivusa, bo za coś żyć muszę. Czy ta firma działa w ogóle rzetelnie z pożyczkami?

#41081 Reply

krystian

Potrzebuje uciec z Vivusa, mam pożyczkę na 2000 złotych, ale muszę ją jak się okazało opłacić jednorazowo, zarabiam 2400 złotych, więc zostanie mi 400 złotych na przeżycie… jedyne co wymyśliłem to wzięcie pożyczki gdzie indziej, spłacenie tej i tam opłacanie już w ratach. Tylko teraz pojawia się pytanie, gdzie taką pożyczkę wziąć? Wonga, Filarum, Provident, a może coś innego?

#41082 Reply

paweł

Czy udało wam się opłacać Vivusa na raty? Wiele ludzi pisze, że ma problem ze spłaceniem Vivusa, w tym niestety i ja…. Mega dziwna firma pożyczkowa. Czemu wszystkie firmy pożyczkowe rozbijają spłatę na raty, a vivus oczekuje, że ktoś odda im całą wypłatę? To przecież bez sensu…

Viewing 12 posts - 26 through 37 (of 37 total)
Reply To: 2000 w Vivus niespłacone
Your information: