fbpx

Alior Bank czyli godny polecenia bank?

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30493 Reply
  AvatarJasiek
  Guest

  Witam, chciałbym tutaj w tym materiale posłuchać waszych opinii na temat Alior banku, ja powiem tak, ja osobiście jestem zadowolony z jakości ich usług, mam kilka produktów w tym banku a w dniu dzisiejszym zdecydowałem się otworzyć również ROR. Miałem tam jak i kartę kredytową, pożyczki gotówkowe jak również kredyty konsolidacyjne. Powiem tak, należy czytać ze zrozumieniem a nie machać podpisami na prawo i lewo w tedy to nie ma się co dziwić, że 50 % odsetek naliczą, jak niektórzy twierdzą. A tak w ogóle to Alior SYNC A Alior bank to dwa ZUPEŁNIE RÓŻNE BANKI, bo wiem, że niektórzy je mylą. Jak dla mnie jasno i co najważniejsze przejrzyście, dokładnie wszystko przedstawione ja płacę , korzystam i polecam a wy co o tym myślicie? Tylko szczerze, jestem osobą prywatną, by mnie nikt nie mylił czy wmawiał, że jestem wysłannikiem banku, nie po prostu jestem zadowolony z ich usług a wy???

  Zaznaczę tu jeszcze to, że zdarza mi się korzystać z 2 placówek Alior Banku – Dobre Miasto, Olsztyn – miła i sympatyczna oraz chętna do pomocy obsługa, ja już rok czasu w tym banku i jak na razie bez zastrzeżeń.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30696 Reply
  AvatarDanio
  Guest

  Cześć słuchaj pożyczka gotówkowa i wysokość w Alior to 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń. Okres kredytowania to 10 lat. Atutami oferty są bez wątpienia – środki zostaną wypłacone nawet w 1 dzień, możliwość zawieszenia spłaty rat nawet na 3 miesiące. Fajnie, bo można tu także skorzystać z konsolidacji i zamienić wszystkie płatności za kredyty i karty kredytowe w jedną niską ratę, bez zbędnych formalności.

  #30697 Reply
  AvatarRobcio
  Guest

  Hejka mam mały kłopot i chciałbym zapytać – czy warto wziąć pożyczkę gotówkową w Alior Banku ? Opiszcie swoje doświadczenia kredytowe i wyraźcie swoją opinie o Alior Banku.

  #30698 Reply
  AvatarOn7676
  Guest

  Cześć słuchaj moja Sytuacja wygląda następująco – mam prace na umowę na czas określony. Od marca 2012 do końca maja była to umowa próbna, od 1 czerwca mam umowę na 2 lata (do końca maja 2015r. Zarobki to 1200zł netto plus 20% premii, więc Wychodzi 1440zł “na rękę” miesięcznie. Prócz tego dodatkowa premia uznaniowa ok. 350zł netto potrzebny jest mi kredyt bez zaświadczeń w wysokości 4000zł – 5000zł, niestety ale co do kredytu to PKO niestety odmówili, nie podając powodu odmowy. Ale kredyt udało się za to uzyskać właśnie w Alior Banku w ciągu kilku godzin gotówka była do mojej dyspozycji – polecam!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Alior Bank czyli godny polecenia bank?
Your information: