fbpx

Ciągła dopłata pożyczki w Netcredit

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  magdalenka 4 years, 7 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1060 Reply

  helena_nowa

  Witam wszystkich na forum.
  Jeśli taki temat już się pojawił na forum tutaj to z góry przepraszam, ale nie udało mi się odnaleźć podobnego wątku.
  Mój problem jest następujący: uzyskałam pożyczkę w powyżej wymienionej firmie pozabankowej – netcredit. Pożyczka została spłacona, później było potwierdzenie smsem dodatkowo, że jest spłacone. Niestety po kilku dniach dostałam informację, że jest pare złotych niedopłaty. Wiec uregulowalam te naleznosci pozostałe, ale znowu przychodza mi powiadomienia o dodatkowej oplacie. teraz Odsetki są naliczane na bieżąco co kilka dni – chcialam to wyjasnic przez telefon bo skad mam wiedziec jakie beda odsetki jak dopiero mi wysylaja to pismem……. a pozniej każą płacić kolejne w tym momencie zanim przyjdzie pismo. Zadzwoniłam tam ponownie i wreszcie udało mi się porozmawiać z kimś konkretnym ile mam tych odsetek i ile mam spłacić żeby mieć już spokój.

  Mam nadzieję, że będzie już wszystko ok. Czy to normalna procedura u nich i czy ktoś miał podobną sytuację??

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1082 Reply

  magdalenka

  Byłam kiedyś ich klientką. Chciałam to spłacić możliwie jak najszybciej i udało się – spłaciłam nawet kilka dni przed wyznaczonym terminem, bo nie lubie miec takich historii z takimi firmami. Nic mi nie odpisali, że coś im tam niby zalegam wiec ok. Po pewnym czasie chciałam wziąć kolejną pożyczkę u nich i niestety nie udało mi się pieniędzy uzyskać….. Dzwonie do nich i pytam o co chodzi.. okazuje się, że poprzednią pożyczkę spłaciłam zbyt szybko 😀 tak więc kolejną pożyczkę będę mogła wziąć u nich dopiero po pewnym czasie. Oczywiście skończyło się na tym, że pożyczkę wzięłam w innej firmie.

  #1081 Reply

  juris

  taa ja niestety miałem podobną sytuację z nimi. Po kilku miesiącach przypomnieli sobie, że mam im oddać jeszcze kilkanaście złotych … w przeciwnym wypadku sprawa trafi do sądu…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Ciągła dopłata pożyczki w Netcredit
Your information: