fbpx

Co myślicie o pożyczce Wonga?

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Lidka 3 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #29665 Reply

  Wiesław999

  Cześć, myślę o zakupie nowego samochodu dla córki, oczywiście nowego, nie mam na myśli ze salonu a raczej używanego i nie drogiego, tylko jest jeden mały problem…

  Tutaj nie będzie żadnej niespodzianki, gdy stwierdzę, że po prostu brakuje mi funduszy, dlatego moje pytanie tyczy się samego tytułu. A więc co myślicie o tej firmie? Widziałem dużo reklam z Wongom i dużo było pozytywów na jej temat ale wiadomo, to tylko reklama. W sieci są już zdania bardziej podzielone, jedni chwalą, drudzy zaś brzydko mówiąc gnoją…A więc nie wiem spróbować, warto zaryzykować?

  Zaznaczę, że szukam tutaj opinii osób, które miały z nimi do czynienia i co myślą o firmie, samym kredycie, odsetkach itd…
  Interesuje mnie tutaj także sam czas oczekiwania na decyzję, wymagane dokumenty (co muszę mieć przy sobie, podczas zaciągania kredytu), przyznawalność i jakie są ich zabezpieczenia, czy są jakieś ukryte opłaty, kruczki?

  Będę wdzięczny za jakieś ważne dla mnie informacje.

  Pozdrawiam Serdecznie.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29706 Reply

  Radko222

  Właśnie ostatnio zauważyłem, że ostatnimi czasy pojawiają się zmasowane kampanie reklamowe szybkich pożyczek od firmy Wonga. Hehe, Ci śmieszni seniorzy nakłaniają nas do bezpiecznego i taniego pożyczania pieniędzy z tego serwisu. Ja skorzystałem, kredyt bez bik, umowa w porządku, brak ukrytych kosztów – Polecam.

  #29707 Reply

  Maciej

  Prawda jest taka, jeżeli firma sama siebie reklamuje to, dąży do rozwiązywania krótkotrwałych problemów z płynnością finansową. Mało klientów, czyli problem jest ze sposobem na długoletnie finansowanie. Dlatego też ja bym polecał zapożyczyć się w banku. Na Wonga są tylko szybkie pożyczki.

  #29708 Reply

  Bartek

  Na Wonga fajne jest to, że dla przeciętnego klienta od razu jest przygotowane zapoznawanie się z ofertą, przez to widzimy koszty pożyczki, jakie będziemy musieli ponieść przy jej zaciągnięciu. Fajne jest też to, że nie musimy się zastanawiać nad tym, ile parabank doliczy dodatkowych kosztów za pożyczkę, bo wszystko jest jasno wyjaśnione.

  #29709 Reply

  Lidka

  Zgadzam się z Bartkiem, Wonga jest rzetelna i oferuje szybką pożyczkę ale to tylko nadal chwilówka.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Co myślicie o pożyczce Wonga?
Your information: