fbpx

Czy otrzymam kolejną pożyczkę po spłacie pierwszej?

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  danuta 2 years ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28692 Reply

  olga90

  Wkrótce spłacę pierwszą pożyczkę w parabanku. Czy tuż po spłacie będę mógł wystąpić z wnioskiem o następną? Kolejny zastrzyk gotówki będzie mi bardzo potrzebny. Nie chciałbym całych wakacji spędzić w mieście. Mam zamiar wybrać się w podróż po całym kraju z moją narzeczoną, samochodem.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29160 Reply

  legara

  Tak. Po spłacie pierwszej pożyczki możesz od razu wystąpić z wnioskiem o kolejną. Nie powinnaś mieć żadnych problemów z otrzymaniem akceptacji. Z pewnością otrzymasz ją już po kilku minutach. Ja także myślę już o wakacjach. Zamierzam je spędzić poza granicami kraju.

  #35659 Reply

  alimik

  Tak. Napiszę z własnego doświadczenia. Kilka miesięcy temu po raz pierwsze wystąpiłem z wnioskiem o pożyczkę w parabanku. Wniosek został zaakceptowany. Pieniądze szybko pojawiły się na moim koncie. Zobowiązanie spłaciłem w terminie. Po tygodniu zawnioskowałem o następną. Na akceptacje czekałem dosłownie kilka minut. Mam świadomość tego, iż w parabanku pożycza się pieniądze na wyższy procent, ale nie wyobrażam sobie już wypełniać tak skomplikowanych wniosków o pożyczkę, jak w banku, czekać tak długo na decyzje.

  #35732 Reply

  lima

  Nie rozumiem. Dlaczego parabank miałby Ci odmówić udzielenia pożyczki tuż po spłacie pierwszej. Czyli zaraz po tym, jak zdobyłeś ich zaufanie? Na pewno Twój wniosek nie zostanie odrzucony. Nie martw się o tym. Z całą pewnością po raz drugi nie uda Cię Nam otrzymać pożyczki na zero procent (w tym samym miejscu).

  #35733 Reply

  mingamo

  Mój wniosek o pożyczkę także nie został odrzucony. A złożyłem go już po kilku godzinach po spłacie pierwszej pożyczki. Oczywiście wcześniej otrzymałem potwierdzenie “Twoja pożyczka została spłacona”. Bardzo często same parabanki informują swoich klientów, iż kolejna chwilówka czeka, “kwota dostępnej pożyczki została zwiększona do..”

  #35828 Reply

  sandrraa

  Otrzymasz bez problemu. Pod warunkiem, że poprzednie zobowiązanie spłaciłeś w wyznaczonym czasie. Nie spotkasz się także z odmową np. wówczas, gdy skorzystałeś z przedłużenia. Po prostu, nie możesz mieć opóźnień w spłacie, nie powinieneś otrzymać żadnego wezwania do zapłaty. Naprawdę nie ma w tym nic złego, że “składamy wniosek za wnioskiem”. Też miałam w swoim życiu taki okres, w którym często pożyczałam pieniądze w parabanku. Nie miałam innego wyjścia. Nie żałuje. W końcu wyszłam na prostą.

  #35829 Reply

  danuta

  Nie rozumiem. Dlaczego myślisz, że parabank mógłby się nie zgodzić na kolejną pożyczkę? Coś poszło nie tak? Nie spłaciłeś poprzedniej w terminie? Do Twoich drzwi zapukał komornik? Jeśli, nie, to nie masz powodów do obaw. Wniosek z pewnością otrzyma akceptacje. Możesz zajrzeć do regulaminu danej firmy. Na pewno nie znajdziesz w nim zapisu “z wnioskiem o kolejną pożyczkę można wystąpić..raz w miesiącu” itp.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Czy otrzymam kolejną pożyczkę po spłacie pierwszej?
Your information: