fbpx

Czy otrzymam pożyczkę bez dochodów?

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28765 Reply
  Avatarodysza
  Guest

  Czy mam szansę na otrzymanie pożyczki nie mając w tej chwili żadnych dochodów? Z pewnością nie ja pierwsza zadaje to pytanie. Niestety nie znalazłam na nie odpowiedzi. Tuż po założeniu własnej firmy zacznę zarabiać.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29019 Reply
  Avatarlena90
  Guest

  Z moich doświadczeń wynika, że zdecydowana większość parabanków pyta o dochód, ale nie prosi o zaświadczenie/oświadczenie o dochodach. Sama więc musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy powinnam…? Założenie własnej firmy trochę kosztuje, ale może przynieść Nam niemałe zyski.

  #36192 Reply
  AvatarKoniu rafał
  Guest

  Chciałbym się wypowiedzieć w kwestii pożyczek bez zabezpieczenia. Owszem takie istnieją, jeśli którykolwiek parabank wymaga od was zaświadczeń, czy też innych papierów weryfikujących, to najlepiej zrezygnować z jego usług. Takie zabezpieczenia mają prawo stosować banki, które udzielają kredytów i wtedy faktycznie zaświadczenia oraz inne formalności są jak najbardziej, ważne i potrzebne, przez co, jeśli mamy problemy finansowe, to nie możemy się starać o pożyczkę, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że po prześwietleniu przez bank naszej historii kredytowej, przyjdzie do nas odpowiedź odmowna, co w tym wypadku nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jeśli więc starałabyś się o pożyczkę w banku, to na pewno odesłaliby cię z niczym. Tymczasem my rozmawiamy o rozwiązaniach pozabankowych. Warto wspomnieć, że istnieje dzisiaj bardzo dużo znanych i rozpoznawalnych firm udzielających pożyczki, które robią to bez żadnych dodatkowych zaświadczeń, a nawet oświadczeń o dochodach. Owszem w Vivusie, Zaplo, czy Net Credicie musimy podać w formularzu źródło zarobku, ale tak naprawdę nie przekłada się to automatycznie na niepowodzenie wniosku. Przed tym właśnie trzeba przestrzec innych, ponieważ dużo ludzi rezygnuje, gdy dowiadują się, że trzeba wpisać zarobki, a oni ich w tej chwili nie posiadają, lub są po prostu niewielkie. To, że nie zarabiamy, a będziemy mieli możliwość, jeszcze nas nie skreśla, dlatego trzeba próbować mimo wszystko, zwłaszcza że w Vivusie dostaniesz przynajmniej 2000 złotych w ramach pierwszej pożyczki i pieniądze te na pewno ci się przydadzą. Oczywiście to tylko na start, ale mimo wszystko łatwo spłacisz taką pożyczkę i nie będzie ona dla ciebie obciążeniem finansowym. Sama więc widzisz co innego, jak bierzesz w konkretnej firmie niż w takiej, która ma podany tylko numer telefonu i warunki pożyczki są, lekko mówiąc mało jasne. Umowa pożyczki musi być czytelna, tylko wtedy możemy faktycznie na niej coś zyskać. Wiem, co mówię, ponieważ biorę w Vivusie regularnie pieniądze i jeszcze się nie zawiodłem, a korzystne raty oraz właściwy system spłat sprawia, że sobie zawsze radzę.

  #36193 Reply
  AvatarWentyl
  Guest

  Dzisiaj z pożyczkami to naprawdę różnie bywa. Sam słyszałem wiele pozytywnych opinii o Lendonie. Wychodzi na to, że im można zaufać, choć nastały nieprzyjemne czasy, zwłaszcza dla osób posiadających duże zobowiązania finansowe. Niestety zaliczam się do tego grona i nie jestem z tego dumny, poszukuje dzisiaj jakieś szybkiej pożyczki, takiej, która będzie mnie kosztować tyle, ile wezmę w Lendonie, można tylko raz i już skorzystałem z tej opcji, ktoś poleci jakąś firmę podobną w założeniach do Lendona. Najważniejsze, aby nie wymagali ode mnie żadnych formalności, poszukuje w miarę szybkiej pożyczki, takiej bez zbędnych pytań. Jeśli ktoś ma namiary, to niech się podzieli tutaj.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Czy otrzymam pożyczkę bez dochodów?
Your information: