fbpx

Czy pracując "na czarno" mogę otrzymać pożyczkę?

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  arturek 4 years, 6 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1056 Reply

  michas

  Witam wszystkich serdecznie.

  Obecnie mam 23 lata, brak jakichkolwiek zadłużeń. Teraz przez okres wakacyjny pracuję “na czarno” więc oficjalnie nie posiadam żadnych udokumentowanych dochodów.

  Chciałbym się dowiedzieć czy mam możliwość otrzymania szybkiej pożyczki w wysokości 1200zł. Spłata będzie na 100% procent ponieważ niedługo otrzymam przelew za wykonaną pracę w wiele większy niż wysokość pożyczki, którą chciałbym teraz otrzymać.

  Czy możecie mi polecić jakąś firmę?
  Z góry dzięki.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1069 Reply

  arturek

  Wystarczy, że podasz jakie jest twoje źródło dochodów. Tak naprawdę to nikt nie będzie sprawdzać czy to jest praca na czarno czy na umowę o pracę. i teraz tak:

  w przypadku kredito24, vivus i netcredit możesz dostać nawet 1000zł ze spłatą do 30 dni a pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest za darmo
  w przypadku wongi to masz 750zł na 60 dni – więc czas spłaty o wiele większy, opłata zdaje się tylko 10zł za pierwszą pożyczkę.

  Wiek to nie jest raczej problem dla tych firm ; -)

  pozdrawiam

  #1068 Reply

  monia

  z tego co wiem np w przypadki viasms to dla nowych klientów można uzyskać 500zł, a w przypadku dochodu to wcale nie musi być umowa o prace, po prostu stałe, stabilne źródło dochodów więc możesz próbować …..

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Czy pracując "na czarno" mogę otrzymać pożyczkę?
Your information: